reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze podejście do in vitro. Kto zaczyna?

Dziewczyny, jestem 3dpt (licząc, że dzień transferu to dzień zero), zarodek 5dniowy, czy miałyście kłucie jajnika? Mnie coś lewy jajnik zaczął trochę boleć 🤔
Tak ja po transferze 3 dniowego zarodka miałam kłucie w jajniku gdzieś w 2-3dpt i potem mi się zaczęły bardzo delikatne bóle jak przed miesiączką.Ale dzisiaj już przeszło 😊
 
reklama
ja po transferze 3 dniowego malucha mam od dwoch dni bole przedmiesiaczkowe i moje piersi od kilku dniu sa delikatne - dzisiaj 7dpt
 
Niekoniecznie musi być tak samo, jestem tego przykładem. Pierwsza stymulacja do podania został mi jeden zarodek -brak ciąży , druga stymulacja zostały dwa zarodki do podania ciąża, 3 stymulacja 3 zarodki- zabrałam jeden zarodek -dwa są zamrożone.
In vitro nie jest do końca przewidywalne.
Też miałam za pierwszym razem największy żal , że nie mamy mrożaczkow a teraz gdy wcale na to nie liczyłam to mam - życie jest przewrotne 😉bądź dobrej myśli.
Bardzo Ci dziękuję za podbudowanie nadziei 😁
Nie dopuszczam póki co myśli, że moje komórki całkowicie się do niczego nie nadają. I po drugiej stymulacji będą już mieli co transferować 😉
 
jak sie czujecie ?
macie jakieś podejrzenia czy sie udało czy nie ?
To jest jedna wielka niewiadoma 😅🤣😅Możemy się tylko domyślać. Ogólnie czuję się dobrze. Wczoraj dostałam jakiejś biegunki na wieczór ale co było powodem to sama nie wiem 🤔🤔Senność i jeszcze raz senność wczoraj. Napewno inaczej się czuję niż przy poprzednich transferach. Ale to też różnie jest. Tylko beta prawdę powie i to już nie długo. A ty jak się czujesz?
 
reklama
To jest jedna wielka niewiadoma 😅🤣😅Możemy się tylko domyślać. Ogólnie czuję się dobrze. Wczoraj dostałam jakiejś biegunki na wieczór ale co było powodem to sama nie wiem 🤔🤔Senność i jeszcze raz senność wczoraj. Napewno inaczej się czuję niż przy poprzednich transferach. Ale to też różnie jest. Tylko beta prawdę powie i to już nie długo. A ty jak się czujesz?
ogólnie tez czuje sie normalnie :)
co do sennosci to caly ten tydzien chodze spac kolo 20.30 bo o 20.00 mam taki zjazd że nie mysle o niczym innym tylko o tym zeby pojsc spac ;p na co dzień chodzę spać 21-22 także tez nie pozno
 
Do góry