reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze podejście do in vitro. Kto zaczyna?

reklama
ja już wczoraj odwiedziłam Pepco i mój mąż sie śmiał ze kupiłam sobie koszule i majtki jak dla starej babci 👩‍🦳😂😂
Ja byłam normalnie ubrana, do punkcji rozebrałam się od pasa w dół i dali mi taką ich zieloną spódniczkę. Po punkcji jak mnie wywozili już byłam w swoich majtkach i spodniach czyli oni mnie ubrali bo nic nie pamiętam 😁😁
 
Ja byłam normalnie ubrana, do punkcji rozebrałam się od pasa w dół i dali mi taką ich zieloną spódniczkę. Po punkcji jak mnie wywozili już byłam w swoich majtkach i spodniach czyli oni mnie ubrali bo nic nie pamiętam 😁😁
No nie gadaj 😅😅🫣
Ja w zaleceniach mam koszulę nocną, kapciuchy i coś do jedzenia 😉
 
reklama
No nie gadaj 😅😅🫣
Ja w zaleceniach mam koszulę nocną, kapciuchy i coś do jedzenia 😉
u nas tez teoretycznie trzeba rozebrać sie od pasa w dol a oni dają ci taki strój jak do operacji, jak powiedziałam ze mam koszule nocna to położna powiedziała ze mogę sie przebrać i w sumie dobrze ze sie przebrałam po punkcji musiałam leżeć 2 godz w łóżku wiec było mi wygodnie bez stanika ;p
co do jedzenia to super ze pozwolili ci coś zabrać jak mogla jeść dopiero okolu 3,5 godz po punkcji i u mnie w dzień punkcji (po punkcji) jest jeszcze wizyta w której lekarz mówi ile jest dobrych komórek które zapłodnią, sprawdza endometrium i decyduje o tym czy transfer bedzie za kilka dni czy w następnym cyklu
 
Do góry