reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze podejście do in vitro. Kto zaczyna?

powiem wam ze wizyte mam dopiero 5 maja i jezeli bedzie wszystko ok to okolo 12 maja zaczne stymulacje a ja juz sie zaczynam zamartwiac czy tym razem będę miała więcej dojrzałych komórek - macie jakiś sprawdzony sposób jak wyłączy głowę ?
 
reklama
powiem wam ze wizyte mam dopiero 5 maja i jezeli bedzie wszystko ok to okolo 12 maja zaczne stymulacje a ja juz sie zaczynam zamartwiac czy tym razem będę miała więcej dojrzałych komórek - macie jakiś sprawdzony sposób jak wyłączy głowę ?
mi pomaga czytanie książek. Najlepiej wciągających kryminałów 😊
 
Wiem, ze to głupie pytanie, ale mam duże przebarwienia na skórze - myślicie ze mogę je na punkcję sobie je delikatnie zakryć kremem bb? Wiecie, psychicznie źle sie z nimi czuje jak są widoczne gdzieś w miejscu publicznym
 
Wiem, ze to głupie pytanie, ale mam duże przebarwienia na skórze - myślicie ze mogę je na punkcję sobie je delikatnie zakryć kremem bb? Wiecie, psychicznie źle sie z nimi czuje jak są widoczne gdzieś w miejscu publicznym
musiałabyś zapytać lekarza, niby to taka blachostka ale wiem ze u mnie na papierach pisało ze w dzien punkcji i transferu nie może używać perfum
 
Też słyszałam, że w dniu transferu lepiej nie używać perfum.
A co do paznokci to chyba inna kwestia - bo chodzi o zauważenie, czy nie sinieją... Ale to chyba istotne przy dłuższych narkozach?
czasami tez do palca podpinają pulsoksymetr i jak masz zele lub hybrydy to pulsoksymetr nie działa ;p teraz do punkcji nie bede sciagac paznokcia bo to nie ma sensu ;p
 
reklama
Do góry