reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze podejście do in vitro. Kto zaczyna?

Ja już po wizycie. Mamy około 15-16 komórek. 😊 Punkcja w piątek o 8. Dzisiaj o 21 zastrzyk z Eutrigu i Decapeptyl.
Niestety też będziemy mieć transfer mrożony, bo mam trochę za wysoki progesteron. :/
 
reklama
Ja już po wizycie. Mamy około 15-16 komórek. 😊 Punkcja w piątek o 8. Dzisiaj o 21 zastrzyk z Eutrigu i Decapeptyl.
Niestety też będziemy mieć transfer mrożony, bo mam trochę za wysoki progesteron. :/
Ja też już po. U mnie z pęcherzykami bez zmian , doszło kilka nowych, ale te 8 są dominujące.
Dziś przyjmuję ovitrelle i eutrig.
W piątek muszę być w klinice o 9:00.
 
powodzenia dziewczyny, trzymam kciuki aby wasze pęcherzyki były dojrzale <3
i powodzenia w wytrzymaniu bez jedzenia i picia - dla mnie to bylo najgorsze ;p
Dziękuję!! Bez jedzenia ogarnę, tyle że na pełnym wku...e będę 🫣😁 najwyżej mojemu się oberwie 🫣 - jakoś trzeba sobie radzić 😆gorzej bez picia, bo ja to lekko ze 3 l wody dziennie piję 🥹
 
reklama
Do góry