reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze podejście do in vitro. Kto zaczyna?

reklama
Akurat w takim terminie nie byłam, w 19dpt też był tylko pęcherzyk.
A lekarz co mówił, że to jest ok?
To nie była moja lekarka poszłam do niej bo brzuch i plecy mnie bolą co jakiś czas mocno i zaczęłam się martwić bo wcześniej miałam już 2 próby i mój organizm odrzucał zarodki. Bałam się że to się znowu powtarza. Lekarka powiedziała mi tylko że ciąża wygląda jej na 4 tygodniowa, że mam ciałko zolte i pęcherzyk jest ładny okrągły i tyle.

Wiecie jak mam liczyć który to tydzień?
Lekarka mówiła że 4 tydzień ale tyle ma zarodek a według aplikacji tydzień 7. Już się w tym gubię
 
To nie była moja lekarka poszłam do niej bo brzuch i plecy mnie bolą co jakiś czas mocno i zaczęłam się martwić bo wcześniej miałam już 2 próby i mój organizm odrzucał zarodki. Bałam się że to się znowu powtarza. Lekarka powiedziała mi tylko że ciąża wygląda jej na 4 tygodniowa, że mam ciałko zolte i pęcherzyk jest ładny okrągły i tyle.

Wiecie jak mam liczyć który to tydzień?
Lekarka mówiła że 4 tydzień ale tyle ma zarodek a według aplikacji tydzień 7. Już się w tym gubię
czyli transfer miałaś 5.12? Jeśli tak to wg kalkulatorów wiek ciąży na dziś 6+1
 
Cześć dziewczyny 😊 Jestem 2dpt 5dniowej blastocysty i chyba z tej niemocy i oczekiwania w końcu stwierdziłam że założę tutaj konto aby móc wesprzeć się razem z kimś kto przechodzi przez to samo😍 Odczuwam dzisiaj ból głowy ale może to przez tą pogodę, w dodatku wczoraj kichałam jak szalona 😄 Poza tym co jakiś czas pojawia się u mnie ból w podbrzuszu i to na razie tylko tyle, jeszcze za wcześnie na cokolwiek a tak bym chciała już przeskoczyć do 4.01 do czasu badania bety 🙄
 
Dziewczyny, czy po transferze brałyście antybiotyk taki na e? Ja po nim miałam rozstrój żołądka i teraz przy transferze nie chce tego brać. Co myślicie?
 
reklama
Do góry