reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze podejście do in vitro. Kto zaczyna?

Mąż odgrzał sobie bigos, matko jak mi to wszystko śmierdzi, nie mogłam wytrzymać. Tylko poczuję zapach wędzonki to od razu na wymiotny mi się zbiera. Kawy nie mogę przełknąć - co uwielbiałam. Za to wczoraj nie mogłam się opamiętać przed kanapką z ogórkiem kiszonym 🤦🏼‍♀️ @Kejcik a Ty jak się czujesz?
 
reklama
Mąż odgrzał sobie bigos, matko jak mi to wszystko śmierdzi, nie mogłam wytrzymać. Tylko poczuję zapach wędzonki to od razu na wymiotny mi się zbiera. Kawy nie mogę przełknąć - co uwielbiałam. Za to wczoraj nie mogłam się opamiętać przed kanapką z ogórkiem kiszonym 🤦🏼‍♀️ @Kejcik a Ty jak się czujesz?
a dziękuję 😁 ja cały czas super, jedynie co to częściej sikam, poza tym wszystko w najlepszym porządku 😊 właśnie zjadłam wielką porcję bigosu od mamusi, był pyszny 😂 a teraz leżę z wywalonym brzuchem i oglądam serial w objęciach męża, bo niedawno wróciliśmy ze świątecznych wypraw 😉
 
Dziewczyny, miałyście kiedyś owulację z dwóch stron?
Ja tak mam raz w roku
Do wczoraj czułam prawy jajnik (10dc) a od dzisiaj czuję lewy
 
Hej dziewczyny.
My jestesmy 2 dpt. Blastka 5 dniowa, wszystko ok 🙂
Dziś czuję wzdęcia i bulgotanie w brzuchu, jem lekko a i tak brzuch jakby miał mi wybuchnąć 🙈 też tak miałyście ?🥹

Musiałam zrobić sobie przerwę od forum, wyciszyć głowę przed świętami i pomogło byłam spokojniejsza, uwierzyłam w to 🥰
 
reklama
Do góry