reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze podejście do in vitro. Kto zaczyna?

A może twoje przeczucia zupełnie się nie sprawdzą, trzymam kciuki 🤗
Kiedy planujesz iść na betę?
Byłam dziś na becie.. po drodze oczywiście Rossmann i testy.. wróciłam do domu,
Ze złością siknęłam i jest ⏸️ druga jaśniejsza, ale widoczna 😭 no jestem w szoku, pojechałam na tą betę w sumie nie wiem po co, siedziałam przed lab. I wejść nie chciałam.. kobieta, która pobierała miała więcej wiary niż ja 😭 teraz czekać do 20, lub jutro do 10 na wynik 🥹✊🏼
 
reklama
Byłam dziś na becie.. po drodze oczywiście Rossmann i testy.. wróciłam do domu,
Ze złością siknęłam i jest ⏸️ druga jaśniejsza, ale widoczna 😭 no jestem w szoku, pojechałam na tą betę w sumie nie wiem po co, siedziałam przed lab. I wejść nie chciałam.. kobieta, która pobierała miała więcej wiary niż ja 😭 teraz czekać do 20, lub jutro do 10 na wynik 🥹✊🏼
Hehe ✊🏼
 
Byłam dziś na becie.. po drodze oczywiście Rossmann i testy.. wróciłam do domu,
Ze złością siknęłam i jest ⏸️ druga jaśniejsza, ale widoczna 😭 no jestem w szoku, pojechałam na tą betę w sumie nie wiem po co, siedziałam przed lab. I wejść nie chciałam.. kobieta, która pobierała miała więcej wiary niż ja 😭 teraz czekać do 20, lub jutro do 10 na wynik 🥹✊🏼

Beta 25,4 6dpt. 🤍🥺
 
A u mnie znowu obsuwka w badaniach, aktualnie mam zapalenie jamy ustnej i jestem na antybiotyku…. Czekam na info od lekarza czy w tym przypadku mogę zrobić badania czy muszę odczekać kilka tygodni po zakończeniu brania antybiotyku. Nastawiam się na odwleczenie badan bo dziewczyny z forum piszą że do badań immunologicznych muszę być zdrowa u odczekać czas po antybiotyku bo antybiotyk może fałszować wyniki
 
A u mnie znowu obsuwka w badaniach, aktualnie mam zapalenie jamy ustnej i jestem na antybiotyku…. Czekam na info od lekarza czy w tym przypadku mogę zrobić badania czy muszę odczekać kilka tygodni po zakończeniu brania antybiotyku. Nastawiam się na odwleczenie badan bo dziewczyny z forum piszą że do badań immunologicznych muszę być zdrowa u odczekać czas po antybiotyku bo antybiotyk może fałszować wyniki
O masz. Co za pech. Może i faktycznie lepiej poczekać, szczególnie, że do tanich te badania nie należą.
 
A u mnie znowu obsuwka w badaniach, aktualnie mam zapalenie jamy ustnej i jestem na antybiotyku…. Czekam na info od lekarza czy w tym przypadku mogę zrobić badania czy muszę odczekać kilka tygodni po zakończeniu brania antybiotyku. Nastawiam się na odwleczenie badan bo dziewczyny z forum piszą że do badań immunologicznych muszę być zdrowa u odczekać czas po antybiotyku bo antybiotyk może fałszować wyniki
Tak do immunologii min. Tydzień od całkowitego wyleczenia , ale najlepiej dłużej. Wyniki sfałszuję, nerwów narobi i szkoda pieniędzy🫣
 
reklama
Do góry