reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze podejście do in vitro. Kto zaczyna?

ja miałam robiona biopsje bez znieczulenia, ból jest porównywały do boli menstruacyjnych trwa tylko chwile i po badaniu nic nie boli :)

transfer jeszcze nie skreślony skoro nie robiłaś bety ani testu :) a może to akurat ten cud

jakie masz spisane badania immunologiczne ?
Cytokiny
Komórki nk
Kiry +hla-c
Allo-mlr

I biopsja endometrium z ocena receptywnosci, i czegos jeszcze, mam zapisane w domu🙄
To mi z kliniki zapisali ostatnio w razie jakby sie nie udało.
 
reklama
Smutno, od srody do soboty bylam zestresowana jak nigdy. W niedziele sobie uświadomiłam ze trudno, kiedys sie uda😟
Nie robilam bety, rano dzis byla kolejka na 20 osob i nie chcialo mi sie czekac, jutro zrobie test, w piatek bete dla potwierdzenia by leki odstawić i tyle.
Czuje jakbym zaraz miala okres dostac, No i wewnętrznie czuje ze cos mi w immuno wyjdzie nie tak.
Mysle ze w marcu bym zrobila te badania i ewentualnie transfer🙄
Ja też czułam brzuch jakbym miała za chwilę dostać okres, poszłam na betę bez emocji i się zaskoczyłam. Tobie życzę tego samego zaskoczenia. Trzymam kciuki. Idź na betę, bo jakby co musisz sprawdzać szybko TSH 😘
 
Smutno, od srody do soboty bylam zestresowana jak nigdy. W niedziele sobie uświadomiłam ze trudno, kiedys sie uda😟
Nie robilam bety, rano dzis byla kolejka na 20 osob i nie chcialo mi sie czekac, jutro zrobie test, w piatek bete dla potwierdzenia by leki odstawić i tyle.
Czuje jakbym zaraz miala okres dostac, No i wewnętrznie czuje ze cos mi w immuno wyjdzie nie tak.
Mysle ze w marcu bym zrobila te badania i ewentualnie transfer🙄
Mam nadzieję, że jednak intuicja Cię myli i jutro przeczytamy wieści i dwóch kreskach 🤞
 
Ja to się zastanawiam czy warto jest wydawać pieniądze na te drogie badania, teraz byłam na wizycie u takiego profesora z Białegostoku i on powiedział, że najważniejszy jest zarodek, a te dodatkowe badania to tylko dobry biznes klinik a sam w końcu też klinikę prowadzi, więc chociaż był uczciwy.
 
Ja to się zastanawiam czy warto jest wydawać pieniądze na te drogie badania, teraz byłam na wizycie u takiego profesora z Białegostoku i on powiedział, że najważniejszy jest zarodek, a te dodatkowe badania to tylko dobry biznes klinik a sam w końcu też klinikę prowadzi, więc chociaż był uczciwy.
Nie do końca się zgadzam. Co w przypadku gdy twój organizm zarodek traktuję jak coś złego a nie ciążę i nie pozwoli mu się zadomowić?
 
Ja to się zastanawiam czy warto jest wydawać pieniądze na te drogie badania, teraz byłam na wizycie u takiego profesora z Białegostoku i on powiedział, że najważniejszy jest zarodek, a te dodatkowe badania to tylko dobry biznes klinik a sam w końcu też klinikę prowadzi, więc chociaż był uczciwy.
Ja akurat wszystkie badania robie poza klinika wiec nie maja w tym zadnego dochodu 😀
 
reklama
Do góry