reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze podejście do in vitro. Kto zaczyna?

Ja mdłości jakoś za bardzo nie miałam ale z kolei byłam bardzo zmęczona i mogłam ciągle spać,mam wrażenie że pierwsze trzy miesiące to było głównie spanie 😂 i to w takim stopniu że wracałam z pracy,nie miałam siły jeść tylko szłam spać 😂 może też dlatego mdłości mnie ominęły ☺️
Trzymam kciuki kochana żeby wszystko było dobrze, za dobre przyrosty, brak plamienia i jak najnudniejsza ciąże. Widok dziecka które macha sobie rączką i nóżka na USG wynagradza wszystko,każdy stres,każda dolegliwość, od razu o tym wszystkim się zapomina ❤️
Cudowna historia ♥️ ja w środę 2 kontrola i decyzja o transferze mrozaczka 27/28.12 na koniec roku prezencik 🥰

Dużo zdrówka i miłości 🫶🏻
Czekamy na info jak już bejbik będzie na świecie 😊
 
reklama
Ja mdłości jakoś za bardzo nie miałam ale z kolei byłam bardzo zmęczona i mogłam ciągle spać,mam wrażenie że pierwsze trzy miesiące to było głównie spanie 😂 i to w takim stopniu że wracałam z pracy,nie miałam siły jeść tylko szłam spać 😂 może też dlatego mdłości mnie ominęły ☺️
Trzymam kciuki kochana żeby wszystko było dobrze, za dobre przyrosty, brak plamienia i jak najnudniejsza ciąże. Widok dziecka które macha sobie rączką i nóżka na USG wynagradza wszystko,każdy stres,każda dolegliwość, od razu o tym wszystkim się zapomina ❤️
Na kiedy masz termin?
Ja niby czuję jakiś brak energii, ale ze spaniem znów mam odwrotnie. W dzień nawet drzemki nie mam, w nocy kilka razy się budzę i zasnąć nie mogę. Na szczęście trochę rano dłużej mogę dospać. Pewnie to przez te skrajne emocje.
A pamiętasz kiedy zaczęłaś odstawiać poszczególne leki, albo dostałaś nowe?
 
Na kiedy masz termin?
Ja niby czuję jakiś brak energii, ale ze spaniem znów mam odwrotnie. W dzień nawet drzemki nie mam, w nocy kilka razy się budzę i zasnąć nie mogę. Na szczęście trochę rano dłużej mogę dospać. Pewnie to przez te skrajne emocje.
A pamiętasz kiedy zaczęłaś odstawiać poszczególne leki, albo dostałaś nowe?
11 lutego więc już niedługo ☺️
Moja koleżanka z pracy przez 5 miesięcy nie wiedziała że jest w ciąży, więc serio każdy totalnie inaczej to przeżywa 😂
Dużo wypoczywaj i bez stresu 🫶🏻
Co do leków - w 10tc odstawiony został Encorton (odstawiłam stopniowo), w 12/13 tc duphaston (też stopniowo schodziłam z dawki). Z nowych leków to dostałam tylko żelazo w 16 tc bo mi hemoglobina zaczęła spadać , a tak to biorę tylko Letrox na stałe (dawka 100 aktualnie 🙈) bo choruje na tarczycę i suple
 
11 lutego więc już niedługo ☺️
Moja koleżanka z pracy przez 5 miesięcy nie wiedziała że jest w ciąży, więc serio każdy totalnie inaczej to przeżywa 😂
Dużo wypoczywaj i bez stresu 🫶🏻
Co do leków - w 10tc odstawiony został Encorton (odstawiłam stopniowo), w 12/13 tc duphaston (też stopniowo schodziłam z dawki). Z nowych leków to dostałam tylko żelazo w 16 tc bo mi hemoglobina zaczęła spadać , a tak to biorę tylko Letrox na stałe (dawka 100 aktualnie 🙈) bo choruje na tarczycę i suple
Pamiętam, że też masz tarczycę. Ja już jestem na dawce 75x3, 100x4. TSH od razu po pozytywnej becie skoczyło na 3,4. Teraz mam 2,2. Kolejne badanie za 4 tygodnie.
 
Cudowna historia ♥️ ja w środę 2 kontrola i decyzja o transferze mrozaczka 27/28.12 na koniec roku prezencik 🥰

Dużo zdrówka i miłości 🫶🏻
Czekamy na info jak już bejbik będzie na świecie 😊
Pięknie zakończysz ten rok. Trzymam kciukasy 🤞🏼🤞🏼

Ja niestety dopiero po nowym roku będę działać. Estrofem od 3 dc i wizyta 8 stycznia dopiero.
 
Wierzę, że to będzie w końcu mój rok 💚

Jak u Ciebie @Bolilol? Jak się czujesz?
oby! Oby to był Twój rok! 🤍

U mnie się niestety pokomplikowalo. W piątek zaczęłam plamić, byłam na USG i niestety nad pecherzykiem ciążowym mam skupisko krwiaków większe niż sam pęcherzyk 🥺 jestem przerażona, jak to pęknie, to zabierze ze sobą Bombelka 🥺 jutro mam wizytę u mojego lekarza, mam nadzieję, że on będzie miał dla mnie jakieś dobre wieści i powie, że nie jest tak źle
 
reklama
oby! Oby to był Twój rok! 🤍

U mnie się niestety pokomplikowalo. W piątek zaczęłam plamić, byłam na USG i niestety nad pecherzykiem ciążowym mam skupisko krwiaków większe niż sam pęcherzyk 🥺 jestem przerażona, jak to pęknie, to zabierze ze sobą Bombelka 🥺 jutro mam wizytę u mojego lekarza, mam nadzieję, że on będzie miał dla mnie jakieś dobre wieści i powie, że nie jest tak źle
Jejku :( przykro mi, że musisz przechodzić przez taki stres, jakby do tej pory było go mało :( trzymam kciuki, żeby Bombelek był silny jak jego mama i żeby wszystko potoczyło się dobrze!💚
 
Do góry