reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze podejście do in vitro. Kto zaczyna?

oby! Oby to był Twój rok! 🤍

U mnie się niestety pokomplikowalo. W piątek zaczęłam plamić, byłam na USG i niestety nad pecherzykiem ciążowym mam skupisko krwiaków większe niż sam pęcherzyk 🥺 jestem przerażona, jak to pęknie, to zabierze ze sobą Bombelka 🥺 jutro mam wizytę u mojego lekarza, mam nadzieję, że on będzie miał dla mnie jakieś dobre wieści i powie, że nie jest tak źle
Kurde co jest? Próbowałam znaleźć informacje skąd to się bierze, ale nic nie znalazłam.
Też leżysz?
 
reklama
oby! Oby to był Twój rok! 🤍

U mnie się niestety pokomplikowalo. W piątek zaczęłam plamić, byłam na USG i niestety nad pecherzykiem ciążowym mam skupisko krwiaków większe niż sam pęcherzyk 🥺 jestem przerażona, jak to pęknie, to zabierze ze sobą Bombelka 🥺 jutro mam wizytę u mojego lekarza, mam nadzieję, że on będzie miał dla mnie jakieś dobre wieści i powie, że nie jest tak źle
Ja w podobnym czasie do Ciebie zaczęłam plamic. Duzo odpoczywaj teraz, najlepiej leż jak najwiecej. Nawet jesli masz niestresujaca prace i home office to wez L4, bo kazde male zdenerwowanie powoduje skurcze brzucha, a to trzeba ograniczać do minimum. Ja bralam Nospe 3× dziennie i oczywiscie duzo progesteronu, ale ten to na pewno bierzesz. Trzymaj sie 🧡
 
Hej, udzielałam się na forum po in vitro, ale jestem dopiero po pierwszym nieudanym transferze więc napiszę tutaj. U mnie problem z AMH, które wynosi 0.1, nasienie męża bardzo dobre. W pierwszej procedurze uzyskaliśmy tylko jeden zarodek, który się nie zagnieździł. Teraz mam już nowy cykl i zaczynam nowa procedura od początku. Będę się stymulować. Pytanie mam, czy po nieudanym transferze spóźniała wam się miesiączka, w sensie nie ta od razu tylko następna? Ja zawsze mam jak w zegarku a teraz mi się spóźnia. Zrobiłam oczywiście betę i całe 0. Więc naturalnie cudu nie było.
 
Hej, udzielałam się na forum po in vitro, ale jestem dopiero po pierwszym nieudanym transferze więc napiszę tutaj. U mnie problem z AMH, które wynosi 0.1, nasienie męża bardzo dobre. W pierwszej procedurze uzyskaliśmy tylko jeden zarodek, który się nie zagnieździł. Teraz mam już nowy cykl i zaczynam nowa procedura od początku. Będę się stymulować. Pytanie mam, czy po nieudanym transferze spóźniała wam się miesiączka, w sensie nie ta od razu tylko następna? Ja zawsze mam jak w zegarku a teraz mi się spóźnia. Zrobiłam oczywiście betę i całe 0. Więc naturalnie cudu nie było.
Za którymś razem też mi się opóźnił (a przed procedurami to się nie zdarzało), chyba ze 4 dni. Ile dni Ci się spóźnia?
 
Smutno, od srody do soboty bylam zestresowana jak nigdy. W niedziele sobie uświadomiłam ze trudno, kiedys sie uda😟
Nie robilam bety, rano dzis byla kolejka na 20 osob i nie chcialo mi sie czekac, jutro zrobie test, w piatek bete dla potwierdzenia by leki odstawić i tyle.
Czuje jakbym zaraz miala okres dostac, No i wewnętrznie czuje ze cos mi w immuno wyjdzie nie tak.
Mysle ze w marcu bym zrobila te badania i ewentualnie transfer🙄
 
reklama
Nie robilam.
Czuje jakbym miala dostac zaraz okres, No i czuje od poczatku ze nic z tego.
Juz mam spisane badania imnuno i +\- ceny, mialas moze biopsje endometrium? Jezeli tak to robi sie to bez znieczulenia i czy boli? 😳
ja miałam robiona biopsje bez znieczulenia, ból jest porównywały do boli menstruacyjnych trwa tylko chwile i po badaniu nic nie boli :)

transfer jeszcze nie skreślony skoro nie robiłaś bety ani testu :) a może to akurat ten cud

jakie masz spisane badania immunologiczne ?
 
Do góry