reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze podejście do in vitro. Kto zaczyna?

Co za pech.
Zrobiłam dziś 2 badania, jednym z nich jest beta HCG, dostałam 2 kody odbioru. Wyobraźcie sobie, że pod oboma kodami jest tylko jedno badanie (oczywiście nie jest to beta jak na złość). 🤬
A punkt w weekendy jest zamknięty 🤬
No, żeby to piorun trafił.
 
reklama
Co za pech.
Zrobiłam dziś 2 badania, jednym z nich jest beta HCG, dostałam 2 kody odbioru. Wyobraźcie sobie, że pod oboma kodami jest tylko jedno badanie (oczywiście nie jest to beta jak na złość). 🤬
A punkt w weekendy jest zamknięty 🤬
No, żeby to piorun trafił.
Bardzo Ci współczuję bo ja i cierpliwość
A mi dziś Pani doktor kazała czekać do środy i wtedy zrobić bo rośnie
Bardzoooo wolno ale
Nie wiem czy robić sobie nadzieję bo przed świętami nie chce mieć spadku
 
Co za pech.
Zrobiłam dziś 2 badania, jednym z nich jest beta HCG, dostałam 2 kody odbioru. Wyobraźcie sobie, że pod oboma kodami jest tylko jedno badanie (oczywiście nie jest to beta jak na złość). 🤬
A punkt w weekendy jest zamknięty 🤬
No, żeby to piorun trafił.
a gdzie robiłaś to badanie? Ja kiedyś miałam w Diagnostyce taką sytuację, że w ogóle nie było mojego badania pod kodem jaki otrzymałam i dzwoniłam na infolinię i tam babeczka jakaś mi pomogła bo po podaniu peselu miała wgląd w wyniki. Tylko ciekawe czy ewentualnie jeszcze jakieś infolinie pracują teraz.
 
W Alab. Spróbuję jutro może gdzieś zadzwoń.
Zrobiłam betę, żeby spróbować sprawdzić czy to poronienie czy nie. Lekarz znalazł krwiaka w macicy i kazał leżeć. Ale on też nie wie skąd to. Leże.
Tyle, że piersi mniej bolą (przestawały boleć i kończyło się źle). Wymyśliłam sobie, że sprawdzę czy beta jeszcze rośnie.
Co sądzicie?
Może któraś z Was ma podobne doświadczenia, albo słyszała?
 
W Alab. Spróbuję jutro może gdzieś zadzwoń.
Zrobiłam betę, żeby spróbować sprawdzić czy to poronienie czy nie. Lekarz znalazł krwiaka w macicy i kazał leżeć. Ale on też nie wie skąd to. Leże.
Tyle, że piersi mniej bolą (przestawały boleć i kończyło się źle). Wymyśliłam sobie, że sprawdzę czy beta jeszcze rośnie.
Co sądzicie?
Może któraś z Was ma podobne doświadczenia, albo słyszała?
A w jakiś szpitalu nie może możesz zrobić dzisiaj badania bety? U nas jest taki szpital w którym można zrobić badania krwi w sobotę i niedzielę i wynik jest tego samego dnia
 
@Blue1996 i @marzycielko - jestem na 86 stronie czatu, także powoli nadrabiam, ale proszę powiedzcie mi jak u Was wygląda sytuacja po odroczonym transferze. Jaki czas po jego odroczeniu miałyście transfer, no i czy się udało? Ja też mam odroczony ze względu na ryzyko hiperstymulacji.
Hej hej! Dopiero nadrabiam posty i zauważyłam wpis. Jeśli chodzi o mnie to ja podeszłam do transferu mrożonego od razu w kolejnym cyklu (cykl naturalny). Mój mrozak aktualnie waży prawie 2kg i coraz intensywniej przygotowuje się do przyjscia na świat 🥰❄️ jak się dowiedziałam że transfer będzie mrożony to byłam załamana ale uważam że była to bardzo dobra decyzja (u mnie podyktowana zbyt wysokim poziomem progesteronu),organizm odpoczął i wszystko poszło pomyślnie ☺️
 
Hej hej! Dopiero nadrabiam posty i zauważyłam wpis. Jeśli chodzi o mnie to ja podeszłam do transferu mrożonego od razu w kolejnym cyklu (cykl naturalny). Mój mrozak aktualnie waży prawie 2kg i coraz intensywniej przygotowuje się do przyjscia na świat 🥰❄️ jak się dowiedziałam że transfer będzie mrożony to byłam załamana ale uważam że była to bardzo dobra decyzja (u mnie podyktowana zbyt wysokim poziomem progesteronu),organizm odpoczął i wszystko poszło pomyślnie ☺️
Początki ciąży miałaś spokojne?
Mnie zaczynają łapać mdłości. Muszę coś zjeść, żeby przeszło. Mam taki rolerkoster: udany transfer, plamienie, krwiak teraz mdłości.
Nie mogę się doczekać żeby sprawdzić czy beta rośnie i może wszystko będzie dobrze?
 
reklama
Początki ciąży miałaś spokojne?
Mnie zaczynają łapać mdłości. Muszę coś zjeść, żeby przeszło. Mam taki rolerkoster: udany transfer, plamienie, krwiak teraz mdłości.
Nie mogę się doczekać żeby sprawdzić czy beta rośnie i może wszystko będzie dobrze?
Ja mdłości jakoś za bardzo nie miałam ale z kolei byłam bardzo zmęczona i mogłam ciągle spać,mam wrażenie że pierwsze trzy miesiące to było głównie spanie 😂 i to w takim stopniu że wracałam z pracy,nie miałam siły jeść tylko szłam spać 😂 może też dlatego mdłości mnie ominęły ☺️
Trzymam kciuki kochana żeby wszystko było dobrze, za dobre przyrosty, brak plamienia i jak najnudniejsza ciąże. Widok dziecka które macha sobie rączką i nóżka na USG wynagradza wszystko,każdy stres,każda dolegliwość, od razu o tym wszystkim się zapomina ❤️
 
Do góry