reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pierwsze objawy ciąży

Aleksandraz9

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
11 Maj 2021
Postów
57
Hej. Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży? Wiem że u każdej występują inne/podobne. Jestem ciekawa czy już schizuje i zbliża mi się planowany okres czy może jednak mam w sobie dzidziusia 😥❤️
 
reklama
Hej. Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży? Wiem że u każdej występują inne/podobne. Jestem ciekawa czy już schizuje i zbliża mi się planowany okres czy może jednak mam w sobie dzidziusia [emoji26][emoji3590]
Mnie piersi bolały tak jak zawsze na okres oraz ból jajnikow również jak ten okresowy. Nic więcej przez 6tyg(tyle juz bobas mial) nic nie czułam ze moge być w ciąży [emoji51] Nie pisze od ostatniej miesiączki bo to aż 4 tyg różnicy a wiec pisze wiek zarodka jaki już miał. W 6 tyg dopiero dostałam mdłości i zrobilam test. Nawet nie myślałam ze moge być w ciąży bo okres od zawsze mialam co 2-3miesiące. Także ja jestem tego zdania że nie da sie czuć ze jest sie w ciąży w pierwszych tygodniach. Najlepszy będzie test w dniu spodziewanej miesiączki jeżeli masz je regularne [emoji6]
 
Hej. Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży? Wiem że u każdej występują inne/podobne. Jestem ciekawa czy już schizuje i zbliża mi się planowany okres czy może jednak mam w sobie dzidziusia 😥❤️
Zrób test lub betę. Jeżeli to objawy ciąży to wyjdą pozytywne. Jeżeli negatywne to nie objawy ciąży. Te się pojawiają dopiero po wytworzeniu HCG.
 
Dziewczyny a czy któraś z Was odczuwała taki pulsująco-kłujący ból jajnika? Od 3 lat staramy się z mężem o dziecko i cykle mamy ustawiane przez lekarza czyli gdy pecherzyk jest już spory dostaję zastrzyk Ovitrelle i 33-35 godz później musimy z mężem działać. Zażywam luteinę 7 tabletek na dobę. Dziś jest 6 dzień od stosunku i pytanie czy ten ból trwający dziś od samego rana może o czymś świadczyć-typu o zagnieżdżeniu w jajowodzie czyli rozwijającej się ciąży pozamacicznej? Czy myśląc pozytywnie można odczuwać wędrówkę zapłodnionej komórki z jajowodu do macicy?
 
Dziewczyny a czy któraś z Was odczuwała taki pulsująco-kłujący ból jajnika? Od 3 lat staramy się z mężem o dziecko i cykle mamy ustawiane przez lekarza czyli gdy pecherzyk jest już spory dostaję zastrzyk Ovitrelle i 33-35 godz później musimy z mężem działać. Zażywam luteinę 7 tabletek na dobę. Dziś jest 6 dzień od stosunku i pytanie czy ten ból trwający dziś od samego rana może o czymś świadczyć-typu o zagnieżdżeniu w jajowodzie czyli rozwijającej się ciąży pozamacicznej? Czy myśląc pozytywnie można odczuwać wędrówkę zapłodnionej komórki z jajowodu do macicy?
Ani wędrówki, ani zagnieżdżania nie czuć. Jedynie niektóre kobiety miewają plamienia implantacyjne. Ale odsetek ich jest niewielki. Zagnieżdżenie ma miejsce 6-12 dni po owulacji. Dodaj sobie dwa dni na pojawienie bety i zatestuj 🙂 powodzenia 🤞❤️
 
reklama
Moje pierwsze objawy ciąży to usg w ósmym (pierwsza ciąża) i szóstym (trzecia ciąża). Czuć ciążę zaczynałam ok 9-10 tygodnia, kiedy już byłam po drugiej wizycie i miałam założoną kartę ciąży.
 
Do góry