reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze objawy ciąży

Aleksandraz9

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
11 Maj 2021
Postów
57
Hej. Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży? Wiem że u każdej występują inne/podobne. Jestem ciekawa czy już schizuje i zbliża mi się planowany okres czy może jednak mam w sobie dzidziusia 😥❤️
 
reklama
Hej. Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży? Wiem że u każdej występują inne/podobne. Jestem ciekawa czy już schizuje i zbliża mi się planowany okres czy może jednak mam w sobie dzidziusia [emoji26][emoji3590]
Mnie piersi bolały tak jak zawsze na okres oraz ból jajnikow również jak ten okresowy. Nic więcej przez 6tyg(tyle juz bobas mial) nic nie czułam ze moge być w ciąży [emoji51] Nie pisze od ostatniej miesiączki bo to aż 4 tyg różnicy a wiec pisze wiek zarodka jaki już miał. W 6 tyg dopiero dostałam mdłości i zrobilam test. Nawet nie myślałam ze moge być w ciąży bo okres od zawsze mialam co 2-3miesiące. Także ja jestem tego zdania że nie da sie czuć ze jest sie w ciąży w pierwszych tygodniach. Najlepszy będzie test w dniu spodziewanej miesiączki jeżeli masz je regularne [emoji6]
 
Hej. Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży? Wiem że u każdej występują inne/podobne. Jestem ciekawa czy już schizuje i zbliża mi się planowany okres czy może jednak mam w sobie dzidziusia 😥❤️
Zrób test lub betę. Jeżeli to objawy ciąży to wyjdą pozytywne. Jeżeli negatywne to nie objawy ciąży. Te się pojawiają dopiero po wytworzeniu HCG.
 
Dziewczyny a czy któraś z Was odczuwała taki pulsująco-kłujący ból jajnika? Od 3 lat staramy się z mężem o dziecko i cykle mamy ustawiane przez lekarza czyli gdy pecherzyk jest już spory dostaję zastrzyk Ovitrelle i 33-35 godz później musimy z mężem działać. Zażywam luteinę 7 tabletek na dobę. Dziś jest 6 dzień od stosunku i pytanie czy ten ból trwający dziś od samego rana może o czymś świadczyć-typu o zagnieżdżeniu w jajowodzie czyli rozwijającej się ciąży pozamacicznej? Czy myśląc pozytywnie można odczuwać wędrówkę zapłodnionej komórki z jajowodu do macicy?
 
Dziewczyny a czy któraś z Was odczuwała taki pulsująco-kłujący ból jajnika? Od 3 lat staramy się z mężem o dziecko i cykle mamy ustawiane przez lekarza czyli gdy pecherzyk jest już spory dostaję zastrzyk Ovitrelle i 33-35 godz później musimy z mężem działać. Zażywam luteinę 7 tabletek na dobę. Dziś jest 6 dzień od stosunku i pytanie czy ten ból trwający dziś od samego rana może o czymś świadczyć-typu o zagnieżdżeniu w jajowodzie czyli rozwijającej się ciąży pozamacicznej? Czy myśląc pozytywnie można odczuwać wędrówkę zapłodnionej komórki z jajowodu do macicy?
Ani wędrówki, ani zagnieżdżania nie czuć. Jedynie niektóre kobiety miewają plamienia implantacyjne. Ale odsetek ich jest niewielki. Zagnieżdżenie ma miejsce 6-12 dni po owulacji. Dodaj sobie dwa dni na pojawienie bety i zatestuj 🙂 powodzenia 🤞❤️
 
reklama
Moje pierwsze objawy ciąży to usg w ósmym (pierwsza ciąża) i szóstym (trzecia ciąża). Czuć ciążę zaczynałam ok 9-10 tygodnia, kiedy już byłam po drugiej wizycie i miałam założoną kartę ciąży.
 
Do góry