reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze kroki

Happy wiesz co w zwykłym obuwniczym sklepie, nie sieciówce.
Patrzyłam na buty Bartka (w podobnej cenie były) ale nr nie znalazłam, a te się nam bardzo spodobały :-) Nie chciałam dłużej się z tym ociągać, bo już wcześniej miałam kupić, na takie w sumie polowałam od dłuższego czasu więc się udało.
 
reklama
u nad wtedy stopa gigant, bo 21 tak na styk, mamy takie zamkniete sandalki, wiec poczekam jeszcze z jesiennymi, zeby nie kupowac 21 i za par dni 22 :)
w domu tylko boso lub w skarpetkach
na dworzu musza byc buty, bo my maszerujemy przy laweczce, murku, itd. i za raczke tez chodzimy, ale to dlatego, ze mlody sie domaga,
a co myslicie o jeseinnych kaloszkach?
 
no właśnie concita jakoś takie mie teges mi się wydają, ale z drugiej strony na chwilę by się pochlapał w jesienych kałużach? sama nie wiem.
 
Alicja nosi 18 [i to są na nią za duże :szok:] więc mam dosyć uzasadnione obawy co do wyboru obuwia jesienno-zimowego dla niej. Póki nie chodzi ratujemy sie przejściówkami z befado ale wiadomo...
 
reklama
Ja kupiłam małemu teraz buciki nr 20,ale to są za duże. Znowu jak mierzyliśmy 19 to były ciasnawe. Ale to są takie tanie buciki - do wózka, żeby mu stópki nie marzły w samych skarpetkach. Takie dobre kupimy na zimę jak będzie już samodzielnie chodził. A teraz jak się przy ławce przejdzie kilka kroków to moze i w tych do wózka. Po domu chodzi w skarpetkach i rehabilitantki jak się pytałam o buty to mówiła właśnie, żeby zakładać tylko jak dziecko już samodzielnie chodzi i tylko na dwór. A w domu w skarpetkach, bo jak boso chodzi to się lepiej stópka kształtuje.
 
Do góry