reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze kroki

reklama
Kupiłam teraz adidaski Adidas w deichmenie i też rozmiar 20, ale są troszę za duże.
Za niedługo będą dobre a 19 była za mała więc jakoś przemęczymy.
 
u nas już powoli coś w temacie chodzenia się rusza. Młłoda dzisiaj na placu zabaw jak by nigdy nic puściła się drabinki i tak sobie stała i stała i dopiero jak kroka dała, żeby się przesunąc to się zorientowała, że "cos jest nie tak' i był delikatny siad na dupkę :laugh2::rofl2: męczy mnie tylko to kupno bucików, bo takie do wózka wprawdzie mamy ale na stawianie pierwszych kroków to one się nie nadają raczej :eek:
 
mój dzisiaj po IKEA sobie śmigał trochę ;-) ale nie jest to jeszcze jakieś super chodzenie, tylko po kilka kroczków.
 
makuc, nat, super postępy :)

U nas do chodzenia jeszcze troche, narazie kilka kroczków przy meblach. Butki kupimy pewnie późną jesienią albo na zime już, a teraz chyba coś musimy do wózka kupić bo poprzednie to już za małe :/
 
NAT no, nooo :laugh2:
ROXI zobaczysz, że jeszcze chwila i pytś też będzie śmigał. Chociaż ja chyba tego momentu [tzn. chodzenia Aliczki] jakos tak się obawiam podświadomie. Nawet sama nie wiem czemu :eek:
 
Natolin super że Piotruś już śmiga ;-) moja co prawda też nie jest na tyle stabilna ale radzi sobie więc Piotruś na pewno też sobie świetnie radzić będzie.
Makuc super, że Alutka pierwszy kroczek postawiła, wierzę że obawiasz się tegpo chodzenia, ja też się boję ale jak ją widzę taką samodzielną to tak się cieszę, łzy ze wzruszenia mi się kręcą w oku :-)
Roxannka Twój Patryk jeszcze chwila i też się sam będzie wypuszczał, najpierw od jednego mebelka do drugiego, potem przy ścianie a potem już sam :-)
 
makuc , nat, kania widzę że Wadze dzieciaczki robią postępy wielkie :)))
U nas odkąd Łuki zrobił swoje dwa pierwsze kroki 2 września to jest cisza w tym temacie, ale powiem Wam tak po cichu że nawet się cieszę bo ja się trochę też obawiam tego jak to będzie jak zacznie chodzić. Ciągle się boję że się poobija cały:eek:.
Teraz już przy raczkowaniu robi istną demolkę a co będzie potem?!

My mamy na razie dwie pary takich butów do wózka, w nich nawet może śmiało stawiać pierwsze kroki i też ciągle poszukuję butów na zimę.
 
reklama
No powiem wam, że to chyba faktycznie już niedługo :szok: bo juz całą długość parapetu potrafi przejść jak stoi na łóżku :-) Fajnie tak stawia stópka do stópki hehe oj będzie się działo jak on już taki wywrotowiec :rofl2:
 
Do góry