reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze kroki

czy któryś maluszek ma już butki na jesień? bo my chcemy zakupić, ale niewiem , jak się za to zabrać,tzn. na co zwrócić uwagę przy zakupie:confused: bo nie mam pojęcia, czy rzepy wybrać, czy sznurówki. Zatem czekam na wskazówki i możliwe propozycje:tak:Mile widziane zdjęcia :-D - brzmi to jak anons :-D:-D:-D:-D
 
reklama
czy któryś maluszek ma już butki na jesień? bo my chcemy zakupić, ale niewiem , jak się za to zabrać,tzn. na co zwrócić uwagę przy zakupie:confused: bo nie mam pojęcia, czy rzepy wybrać, czy sznurówki. Zatem czekam na wskazówki i możliwe propozycje:tak:Mile widziane zdjęcia :-D - brzmi to jak anons :-D:-D:-D:-D

My już mamy, kupiłam w Deichmannie z serii Elefanten, chciałam na sznurówki, ale Daniel z tych niecierpliwych do zakładania butów, więc mamy na 2 rzepy :) "Język" mocno się odchyla więc są świetne w zakładaniu, całkiem ładnie trzymają piętkę, maja dość miękka podeszwę. My jesteśmy póki co zadowoleni :)
półbuty dziecięce - Marki - DEICHMANN
 
Concita,dzięki za info:-).
mi się spodobały te:
półbuty dziecięce - Marki - DEICHMANN
Daichmanna mam dość daleko,ale jak M. wróci,to tam zajrzymy.A powiedz mi,czy te rozmiary,co wymienione na stronce,wszystkie mają?Bo ja coś ponizej 20 to z wielkim trudem w innych sklepach znajdowałam,a interesuje mnie 18-19,nie wiem,musiałbym przymierzyć.
 
Concita,dzięki za info:-).
mi się spodobały te:
półbuty dziecięce - Marki - DEICHMANN
Daichmanna mam dość daleko,ale jak M. wróci,to tam zajrzymy.A powiedz mi,czy te rozmiary,co wymienione na stronce,wszystkie mają?Bo ja coś ponizej 20 to z wielkim trudem w innych sklepach znajdowałam,a interesuje mnie 18-19,nie wiem,musiałbym przymierzyć.

Mają małe rozmiary też bez problemu. Ja akurat kupowałam rozmiar 20, no i jak dopchniesz stopę do przodu całkiem to powinien zmieścić ci się co najmniej palec :) Ten model który pokazałaś też mi się bardzo podobał, nawet przymierzałam go małemu, ale jest wyjątkowo niski z przodu i ciężko mi było tam wepchnąć stópkę małego więc zrezygnowałam :/
 
Elusia ja kupiłam trzewiczki firmy Emel, jak będę miała czas to zrobię fotkę i zamieszczę, na stronie producenta nie znalazłam akurat tego modelu żeby Wam pokazać.
 
Elusia ja kupiłam trzewiczki firmy Emel, jak będę miała czas to zrobię fotkę i zamieszczę, na stronie producenta nie znalazłam akurat tego modelu żeby Wam pokazać.

Oooo też się czaiłam na Emelki :) Ale niestety jedyny przedstawiciel w moim mieście zwinął interes, no a przecież nie zamówię przez neta, nie wiedząc jak mały by je zaakceptował na nodze :) Ale dużo dobrych opinii o nich słyszałam :)
 
Concita,no,to mnie zmartwiłaś,bo u Amelki właśnie z tą grubą stópką były problemy- prawie w żadne buty nie wchodziła...No,nic...zobaczymy na miejscu- jak nie te,to może jakieś inne...
 
u nas też jest problem grubej stópki...
kupiliśmy jakieś portugalskie buty, zapomniałam jakiej firmy:baffled:

na głównym była rozmowa czy dzieci mogą chodzić na boso po domu (mój w domu nigdy nie ma zakładanych kapci) i dostałam dzisiaj mail od hipp i akurat było na ten temat i pisali, że w domku tylko na boso.
 
no będę musiała się rozejrzeć w deichmanie , nawet duży wybór mają.
Natalka też ma wysokie podbicie, chyba po mamusi :-D po domu chodzi tylko boso.
 
reklama
a my nie mamy, Arek i tak jeszcze sam nie chodzi, z z doświadczenia wiem, że tak samo było z Olką, że jak jeszcze nie chodzi to buty są kupione i nie używane.
 
Do góry