reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze kłopoty z naszymi maluszkami

Witam :-)

Jestem nowa w waszym gronie ale już zdąrzyłam się zorientować co u was...
No i z tego co widzę to wasze maluchy chorują...
Mam nadzieję że szybciutko wrócą do zdrowia! Trzymam kciuki!

Jeśli chodzi o mnie to z moją córcią jest tak że jak tylko pojawi się katar to zaraz za tym idzie kaszel i to taki że spać nie może bo aż wymiotuje... Jedyne co nam pomaga to faktycznie diphergan, dzięki któremu trochę się uspokaja i nie wymiotuje...
Nasza lekarka zazwyczaj przepisuje nam Eurespal (przeciwzapalny) żeby się coś gorszego z tego nie porobiło.
Moja mała rzadko ma gorączkę. :-) Dopiero (czy może aż) 2 razy w życiu brała antybiotyki. I to było w czasie kiedy miała ok roku i zaczęła chodzić do żłobka...
Z reszta czytam o waszych zmartwieniach z chorującymi pociechami i wiem że nic nowego wam nie powiem ale za to szczerze życzę i wszystkim aby te choróbska zostawiły je w spokoju!!! :-)
Zdrowia zdrowia i jeszcze raz zdrowia :happy2:
 
reklama
Ja tez jako nowo czytam, bo nie mam czasu zbyt intensywnie póki co w forum uczestniczyć, Wasze posty i uczę się...u mnie też w ostatnim czasie szpital...katar...gorączka...ząbki itp.
 
Ale dzisiaj moja córcia ma jubileusz dwójek.
Same dwójki...
Zresztą większość tak będzie miała bo w końcu październikowe dzieciaczki!
Oby te nasze dzieciaczki w szokle nie miały samych dwójek ;-)
 
Ostatnia edycja:
U nas była ciężka noc, oczy mam na zapałki...
Dzięki Dziewczynki za rady, ale poszłąm dziś z Kubą do lekarza, to wirusowe, obejdzie się bez lekarstw, przepisał nam Dicoflor (probiotyk, który jako jedyny na rynku ma badania potwierdzające, że pomaga przy biegunkach- to taka info od lekarza) i Orsalit... dziś juz jest chyba lepiej, ale nie chce zapeszać...

Zdrówka dla rodziny Katkowej...:-)
 
Dawidek Mariczka Kubuś Mati Hania i Zuzia...zdrowiejcie kochane szkraby !!!

:tak:

:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:

A my zdecydowalismy sie na badanie krwi w kierunku krztuśca bo kaszle w nocy nie mocno ale kaszle tak na wszelki wypadek badanie oczywiscie nie refundowane w dodatku popsuł sie nam samochód więc od 3 dni taksówki jak sie nie da autobusem.Troche sie denerwuje bo ta choroba moze trwać nawet ponad 2 mce!!! mimo,że marcel był szczepiony bo jest w pakiecie szczepień obowiazkowych.Wynik ma byc jeszcze dzisiaj.
 
Ika...jesteśmy z Wami !!!

Elis...współczuję :-:)-(...zawsze mi smutno jak czytam o chorobach naszych maluszków...
 
reklama
Ika jak wyniki... napisz nam tu szybko koniecznie!!!

U nas poprawa, nie ma już gorączki, tylko "pierdzioszki z zawartością";-), Kuba nie chce pić tego Orsalitu:baffled:, trudno...

Buźka dla dzieciaczków!!!
 
Do góry