reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze kłopoty z naszymi maluszkami

Ika jak wyniki... napisz nam tu szybko koniecznie!!!

U nas poprawa, nie ma już gorączki, tylko "pierdzioszki z zawartością";-), Kuba nie chce pić tego Orsalitu:baffled:, trudno...

Buźka dla dzieciaczków!!!

No właśnie Ika i jak wyniki:confused:

Elis a moze spróbuj Floridral - ja przy biegunce dawałam Kubie jest bardziej bezsmakowy i też dobry fajnie,ze Kubuś lepiej:tak:
 
reklama
dzięki Iwonka, chyba już nie będę nic kupowac... ten orsalit to coś w rodzaju soli fizjologicznej, w celu uzupełnienia płynów, Kuba pije herbatki także jest ok i nie będe go zmuszać... z resztą lekarz powiedział, że przy takich lekkich wirusach dziecko się nie odwodni...
 
kurcze dziewczyny mam problem znowu:zawstydzona/y: Matiemu zaczynaja sie psuć ząbki - traci szkliwo i się odbarwiają . Za dużo tych wszystkich lekarstw tyle antybiotyków które Mati już zjadł - oprócz tego ten jego wstręt do mleka i nabiałów oraz niejedzenie:-:)no: Myję ząbki pastą Elmex po kilka razy dziennie, daję witaminki i wapno ale co jeszcze mozna mu dać na wzmocnienie:confused::-(
 
kurcze post mi caly wsiakl nagle :wściekła/y:

Loja napisalam Ci dlugi post i mi calosc znikla .... w skrócie... czy Mati pije kaszki jeszcze, czy tez sa beee ? Dawidek tez juz mleka nie pije, raz sam odstawil, dwa nie moze ... zastepujemy go Sinlaciem, moze to Matiemu zasmakuje? ... wapno dostaje wiec to co potrzebne ma ... a moze za duzo witamin??

a u Nas powrót zapalenia zatok sitowych :-( ... do tego zaczelo Dawidkowi ropiec oczko ... i powrót goraczki ... teram ma 37,4 ale caly dzien dzisiejszy i prawie wczorajszy nie bylo goraczki ... hdybym wiedziala ze i tak niczego sie nie dowiem u okulisty a tylko sie zdenerwuje to bym nie wyciagała młodego w ogole z domu ....:wściekła/y:
a u okulisty ... za to ze czekalismy az nas przyjmie 50 minut (pomimo ze wizyta prywatna i na godzine) zostalismy przyjeci bardzo chlodno i jakbysmy byli zlem koniecznym ... nic sie nie dowiedzialam, aczkolwiek dowiedzialam sie ze jestem zla matka, ktora nie dba o dziecko, bo jak mozna doprowadzic do zapalenia zatok sitowych ... i ze zal lekarce jest Dawidka ze ma takich rodziców ... i wiele innych nie milych rzeczy ... czulam sie jak wyrodna matka i dobrze ze byl maz bo mnie sie normalnie plakac zachcialo jak ona zaczela najerzdzac :-( ... ale przeciez to nie moja wina ze lekarze (tacy sami specjalisci jak ona) zla diagnoze postawili ... za opieprz bezmyslny musialam zaplacic 40 zł ... i chyba na koniec sie zreflektowala bo "poprosila" meza o podpisanie karty ze nie bedzie wnosil skargi ... maz podpisal :baffled: ... ale ja nie ... :-) ... wkurzyla mnie bardzo ale i zesmucila ...
 
Loju moze przecieraj Matiemu zabki gazikiem zmoczonym w plynie Elmex czerwonym. Jest chyba od 6 r.z. , ale mi dentystka polecila taki sposob, jak Paula nie miala jeszcze roczku.
Ale to tylko polsrodki. Wg mnie powinnas isc do stomatologa, zeby cos zaradzil. Moze lakierowanie, moze fluoryzacje- nie znam sie, ale pewnie maja sposoby, zeby to zatrzymac.
 
Moniqa, normalnie krew mnie zalewa jak słysze o takich lekarzach...:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:, nie denerwuj się kochana, przecież jesteś najlepszą mamą pod słoncem...
Biedny Dawidek, zdrówka!!! czyli co? znowu musisz iśc do pediatry?
 
Elis nie musimy ... wszystkie leki mamy w domu, bo na kontroli lekarka Nam powiedziala ze moga byc nawroty i zapobiegawczo juz poprzepisywala recepty i powiedziala co i jak :tak: ... no chyba ze do poniedzialku leki nie zadzialaja to zadzownie i jednak pójdziemy na wizyte, chocby nocno :tak:
a co do tej okulistki to wiesz sama jak jest, cisnienie Ci sie podnosi i zaczynasz myslec czy aby faktycznie czegos nie przeoczylas, czy moglas czemus zapobiec a tego nie zrobilas ...i takie tam inne ... wg takich lekarzy to wszyscy chyba powinni miec skonczona medycyne :confused:
 
Monia, a dlaczego ona Ciebie obwiniała o to zapalenie zatok Dawidka? Co mówiła? ze niby co mogłas zrobić:confused: Co za baba wstrętna :crazy::wściekła/y::no: az mi cisnienie podniosła!!! Nie przejmuj sie bo jestes super mama i wiesz o tym :tak:
 
Ech..... sio chorobska paskudne....

MoniQa - pamietasz co mi mowilas w czerwcu przez telefon,jak jechalam nad morze... rozmowa dot.tego jak potraktowala mnie pani alergolog,gdy poszlam tam z Haniutkiem....SKORO PAMIETASZ,TO WPROWADZ TO W SWOJE ZYCIE,TO ROZKAZ!!!;-) A BABSZTYLEM SIE NIE PRZEJMUJ... mamy jeszcze jakies laleczki vodoo w zapasie,prawda pazdzierniowki....? ;-)
IKA - jestem mysla z Toba....oby bylo wsyztsko dobrze...
 
reklama
Ines nie mówiła nic co mogłabym zrbic miala tylko wielkie ale ze nic nie zrobilam ... ogolnie robila z siebie niewiadomo kogo, "bawila" sie w alergologa, psychologa, neonantologa tylko nie w okuliste :baffled: ... w sumie to do Krzyska powiedziala " zal mi pana dziecka" ... K. nie byl ze mna i Dawidkiem w srodku wiec nie wiedzial o co chodzi, a nie zdazylam mu powiedziec bo wchodzil zaraz po Dawidku wiec sie pyta" a cos sie dzieje z jego oczkami?" a ona mu" roba cieknie mu nosem, oczami a wy nic z tym nie robicie" ... nie musze mówic ze K. w tym momencie nie wytrzymal ... ja tez zreszta dłuzna zbytnio nie bylam i tez jej powiedzial pare słów moze nie do konca miłych ;-) ... w sumie zaczelo sie od tego ze spytala co sie dziej wiec jej powiedzialam ze młody jak dłuzej posiedzi przed telewizorem to zaczyna przymykac oczy ... i ona mi do mnie zebym sie wsluchala co mówie i to przemyslala ... wiec ja jej ze wiem co mówie ... ona: jak mozna na tak dlugo sadzac dziecko przed telewizorem, wiec sie spytalam skad wie na jak dlugo, ona mi ze sama to powiedzialam ze długo, tyle ze jak dla mnie u dziecka długo to juz 20-30 minut ... nie wiem jej sie pewnie wydawalo ze conajmniej na pol dnia go sadzam ... tak, przywiazuje do kaloryfera i karze patrzec na telewizor :wściekła/y::baffled: ... potem doczepila sie alergi - dlaczego byla nie leczona i zebym nie "wmawiala jej" ze zapalenie to alergia - oczywiscie ja jej tego nie wmawialam, tylko powiedzialam ze lekarze zle zdiagnozowali, nie wzieli pod uwage alergii i nie leczona alergia spowodowala u niego wirusowe zapalenie zatok ... ogolnie zadawala mi pytania typu dlaczego w takim razie nie leczymy go na alergie, dlaczego leczenie zatok tak długo trwa, "dlaczego na niebie fruwaja garbate aniolki, dlaczego krowy daja mleko" itd :baffled: wzasadzie nie pytala czy leczymy itd tylko stwierdzala sama ze nie i zadawala pytanie dlaczego... mialam jej ochote powiedziec ze ***** ja to obchodzi ....... czulam sie jak w podstawówce :baffled: ... a do oka nawet nie zajrzała ... :dry: ... nic kompletnie ...
 
Ostatnia edycja:
Do góry