reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze cztery koła dla naszych skarbów czyli wszystko o wózkach

a co mozecie powiedziec o wozkach firmy Roan Marita? dokladnie taki jak na zdjeciu bo zdecydowalismy sie na ten wozeczek
 

Załączniki

  • 3889.jpg
    3889.jpg
    34,9 KB · Wyświetleń: 32
reklama
Ja do pierwszego dziecka miałam Roan Kortina nie wiele różni się od Marita, a więc gondola na zimę super duża, można otulić maleństwo i długo pojeździ w gondolce, a co do spacerówki to nie bardzo przypadła mi do gustu...wydawała mi się mała to raz a dwa nisko osadzona...Wózek zajmował na cały bagażnik jeśli chodzi o wersję głęboką, mieliśmy wtedy renault laguna nie w kombi!!!.
 
Czesc Dziewczyny,
ja po dlugich poszukiwaniach wreszcie zdecydowalam sie na wozek X-lander XQ 2010. Wazne jest zeby byl XQ i byl z 2010 roku bo:
-istnieje mozliwosc zainstalowania spacerowki przodem i tylem
-gondola jest ocieplana (w sam raz na zime)
-fotelik jest juz z adapterami i daszkiem i mozna go zainstalowac na stelazu (nie trzeba wozic wszedzie gondoli)
-tylnie kola sa duze i pompowane, przednie skrecane super do poruszania sie po miescie i sklepach, mozliwosc zablokowania kol
-regulowany podnozek do spacerowki
-jest super lekki, stelaz mocny i zluminiowy
-super kolory
-naprawde ladnie wyglada
-i wiele innych plusow, warto poczytac o nim
No i przede wszystkim jest polecanany przez moja bratowa i wiele innych mam, czytalam o nim w "dziecko", "m jak mama" i "dobra mama".
Wczesniej bylam za wozkiem Mutsy Transorter, ale po zlozeniu jest wiekszy niz x-lander xq i trzeba odpinac kola aby zmiescil sie do bagaznika samochodu, aha i mutsy spacerowka jest mozliwa tylko w kierunku jazdy tzw na swiat, nie mozna przelozyc raczki i podnozek pod nozki dziecka w spacerowce nie jest regulowany...
I to na razie tyle :)
 
My będziemy używać wózka po synku:tak: Był używany zaledwie pół roku,bo później już parasolka więc jest jak nowy.A dawaliśmy za niego około 550 zł na allegro i jesteśmy bardzo zadowoleni.Cieszę się,że nie wydaliśmy więcej,bo myślę,że na te kilka miesięcy nie byłoby warto.Niestety nie pokarzę Wam zdjęcia,bo nie pamiętam nazwy i nie mogę go znaleźć:dry:
 
Ania - no, my tez będziemy używać wózka po synku.
Był używany około roku, więc już ma dość znaczne ślady użytkowania, szczególnie, że przeżył całą ostatnią zimę i te ogromne zaspy.
prawdopodobnie będziemy musieli wymienić przednie kółka, jezeli się da to na pompowane, a nie takie jak są plastikowe, chociaż w sumie, moga byc i takie same

mamy taki:
..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE: VEDI FREELINE głęboko-spacerowy 2010
tylko inny kolorek.
 
Widzę, że spora część styczniówek ma już wózeczki. Ja póki co się zastanawiam. Myślę o wózku Jane, ale 2 modele, które mi się podobają nie widziałam ich jeszcze na żywo. A w ciemno kupować nie chcę. Planuję kupić wózek tak listopad/grudzień.
 
ja myślę o x-landerze tak jak paulinka ale jeszcze nie spotkałam go na żywo . myslę, że w moim wypadku to będzie dobry wybór. Wózek chce kupić listopad.grudzień więc dużo może się jeszcze zmienic...
 
Ja też na razie wstrzymam się z kupowaniem wózka. Na razie rozglądam się nieśmiało. Ale sama już nie wiem jaki, nie powiem cena też jest ważna. Chcielibyśmy kupić taki max do 1500 zł. Podobają mi się te x-landery, ale wszędzie widziałam ceny około 2 tyś.:(
 
reklama
Do góry