reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze cztery koła dla naszych skarbów czyli wszystko o wózkach

fajny ten wózek, tylko ja potrzebuję 3w1 żeby zamontować fotelik samochodowy na stelażu dlatego jednak w rozsądnych cenach jest ograniczony wybór.
poza tym z tego co czytałam to za bardzo nie miałaś wyboru, ale plus jest taki, że masz kasę na inne rzeczy. :-)

Ja też takiego szukałam ,ale ten jest od kuzynki i tam chyba tez jest fotelik ale nie z kompletu - trudno
 
reklama
Kashyaa - mam nadzieję, że do lutego wyrwę jakiś używany bo za tyle też nie kupię raczej. Mam zamiar wydać tak 1000-1200 pln na wózek.
 
Cześć dziewczyny! Ja jestem zdecydowana na Espiro gtx 3w1, kolor czerwony albo turkusowy-tu już trudniej mi zdecydować;) Wózek ma sporą gondolę, pompowane koła, przednie zwrotne z możliwością blokady, przekładaną spacerówkę. Ważne jest też, że tylne, większe koła mają dość szeroki rozstaw. mieszkamy na osiedlu i jest tu mnóstwo podjazdów na schodach. Sąsiadka nie może z nich niestety korzystać, bo jej wózek ma za wąski rozstaw kół i biedna jezdzi tylko po równinach;) Szczerze mówiąc w życiu bym nie wpadła, żeby sprawdzić ten rozstaw kół...A tu jednak okazuje się, że to ważne. Wózek będę próbowała upolować używany, ale coś czuję, że nawet jak mi się nie uda to wykopię kasę z pod ziemi-tak mi się podoba;) Może któraś z Was miała z nim do czynienia? Piszcie proszę, zwłaszcza jeśli coś z tym wózkiem jest nie tak...Pozdrawiam
 
Witam, czy ktoś już testował podróbkę mutsy? Jest to wózek firmy babyboom model cr-v, ma tylko słabą gamę kolorystyczną bo tylko występuje w w dwóch kolorkach...ale wygląda prawie jak mutsy i kosztuje nie dużo jak na nowy wózek lepiej wyglądający bo na tej stronce znalazłam za 1140zł 3w1...
Wózek Cr-V 3W1 Baby Boom, Wózeczki DoJagi.pl

Podobno też na te stelaże pasują np. foteliki mutsy rozkładane na płasko Prima play podajże.... pytałam w jednym ze sklepów internetowych...
 
Ostatnia edycja:
Karina/Sara - Również byłam nim zainteresowana, ale niestety nie ma na razie opinii. Ciężko coś znależć w necie na jego temat...
 
reklama
najbardziej chodliwy jest 4rider, u mnie znajomi go maja no i ja tez! kolezanka miala jeszcze nowszy typ z przednimi ruchomymi ale dziwny byl ten wozek. 4rider ma fajne kola!
 
Do góry