reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze cztery koła dla naszych skarbów czyli wszystko o wózkach

reklama
Ostatnio edytowane przez moderatora:
zielona i twoim zdaniem jest godna polecenia....??dodam ze nastawiam się na jazdę terenową bardziej.Czytałam trochę w necie opinii to niektórzy odradzają ze jakościowo kiepskie wykonanie-nieadekwatne do ceny.A mi się bardzo podoba z wyglądu.No ale wygląd to nie wszystko ważne zeby byla również funkcjonalna.
 
też mi się podoba ma przystępną cenę kolor turkus dostepny dopiero za 6 mcy-to musi być duże zainteresowanie.ja tej firmy coneco znalazłam jeszcze jeden model:Toledo
http://allegro.pl/item1181146851_wozek_coneco_toledo_fotelik_gratisy.htm

Jeszcze fajny jest Jane slalom pro matrix,ale tyle to ja na wózek nie przeznaczę.


Ja mam Jane Slalom spacerówka z dodatkową budą i pałąkiem oraz dodatkowy kosz na zakupy. Gondola z adapterami do przewozu dziecka w gondoli w aucie i fotelik samochodowy... kolorki to czerwony z dodatkiem granatu(fotelik i spacerówka) gondola natomiast czerwona, spacerówkę też można zrobić całą na czerwono... Zastanawiam się właśnie nad sprzedażą wózka, bo mi się wózki nudzą:)...


A co do Cr-v mają wyjść nowe kolorki od Poniedziałku, a na allegro są już za niecałe 900zł zestaw 3w1, oczywiście stare kolorki.
 
Martusia29 powiem Ci, że bardzo łatwo się prowadzi, jest super zwrotny, ale cos mi to przednie koło troche szwankuje, bo jak chce podbiec troche to koło zaczyna się kolebać na boki i z biegania nici, no ale mi nie do biegania wózek potrzebny więc za bardzo mi to nie przeszkadza. Bardzo łatwo sie sklada i rozkłada, no ale wymiary po złozeniu nie są małe ze względu na przednie koło. Wózek ma luzy w rączce i to chyba każdy tak ma, ale idzie sie przyzwyczaić. Kosz na zakupy mały szczególnie jak sie wozi folie przeciwdeszczowa w nim. Jeśli chodzi o bude w spacerowce to nie chroni przed słońcem i to mnie troche wkurza, bo mógłby byc jakis dodatkowy daszek. Regulacja oparcia na taśmę, bardzo łatwa i wygodna. Jakbym miala kupowac nowy zestaw z gondolą, fotelikiem i spacerówka to wołałabym kupic inny np. Xlandera XA, ale to moje odczucia.
 
Martusia29 powiem Ci, że bardzo łatwo się prowadzi, jest super zwrotny, ale cos mi to przednie koło troche szwankuje, bo jak chce podbiec troche to koło zaczyna się kolebać na boki i z biegania nici, no ale mi nie do biegania wózek potrzebny więc za bardzo mi to nie przeszkadza. Bardzo łatwo sie sklada i rozkłada, no ale wymiary po złozeniu nie są małe ze względu na przednie koło. Wózek ma luzy w rączce i to chyba każdy tak ma, ale idzie sie przyzwyczaić. Kosz na zakupy mały szczególnie jak sie wozi folie przeciwdeszczowa w nim. Jeśli chodzi o bude w spacerowce to nie chroni przed słońcem i to mnie troche wkurza, bo mógłby byc jakis dodatkowy daszek. Regulacja oparcia na taśmę, bardzo łatwa i wygodna. Jakbym miala kupowac nowy zestaw z gondolą, fotelikiem i spacerówka to wołałabym kupic inny np. Xlandera XA, ale to moje odczucia.

Jeśli piszesz o Jane Slalom...to mój nie ma luzów w rączce...co do kosza na zakupy fakt że jak wozi się folię przeciwdeszczową to brak miejsca na inne pierdołki, jeśli ma się oryginalną bo te zwykłe są małe...Ja wkładam do torby folię i mam kosz pusty. Przednie koło mi też nie szwankuje, jeżdżę cały czas na odblokowanym, ruchomym kole. Co do daszku, fakt nie chroni zbyt dobrze, ale mam parasolkę dodatkowo...Fajnie też że można zmienić zawieszenie z miękkiego na twarde i odwrotnie...
 
A co do Cr-v mają wyjść nowe kolorki od Poniedziałku, a na allegro są już za niecałe 900zł zestaw 3w1, oczywiście stare kolorki.

No właśnie wczoraj tez znalazłam cały zestaw za 900 na allegro. Fajnie że wyjdą nowe kolorki, widocznie wózki mają wzięcie skoro zdecydowali się rozszerzyć ofertę :) Ja to już sama nie wiem co zrobić. Niedaleko mnie facet sprzedaje wózki Mutsy używane i ceny ma całkiem niezłe bo akurat ma śliczny błękitny to 1000 zł za 2w1 no i ma kilka innych kolorów również do wyboru więc jakby co to można jeszcze na miejscu się zdecydować na inny. No i sama nie wiem czy nie lepiej jednak znanej firmy kupić bo tak widzę że na allegro w używkach ciężko ludziom sprzedać wózki podobne, robione na bazie tych drogich...
 
reklama
Hej. A co myslicie o mutsy transporter? Byłam ostatnio w sklepie i wózek mnie bardzo zainteresował, przedewszystkim ciepła gondola (na zime jak znalazł),szboko sie składa, lekki, no i cena zestawu ok 2 tyś.
 
Do góry