reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze cztery koła dla naszych skarbów czyli wszystko o wózkach

Skoro już mowa o wózkach 3 - kołowych to napiszcie mi dziewczynki jak z ich stabilnością bo różnie o tym piszą a wiadomo, najlepiej zapytać kogoś doświadczonego w temacie :) Oglądałam kilka i bardzo mi się podobają, myślałam również o takim, który ma z przodu 2 koła złączone w 1. Oczywiście obrotowe.

S4_gs07_1.jpgw

Piszcie proszę co o tym sądzicie :)
 
reklama
Z tego co ja się orientuję to wszystko zależy od ustawienia tych kół, bo jeżeli te przednie kółko jest blisko tylnych to faktycznie może być problem ze stabilnością. W tym modelu który ja mam to przednie kółko jest znacznie z przodu i jak dla mnie nie ma żadnej różnicy w stabilności w porównaniu z czterokołowcem. A co do tych wózków z dwoma kółkami złączonymi to nie wiem bo niestety nie oglądałam takich. Zastrzegam że to jest tylko opinia laika :)
 
julka - ludzie nie mając żadnego doświadczenia wypisuję czasami że te wózki są bardzo wywrotne, no bo jak może być stabilny wózek z 1 kołkiem z przodu, wiesz, takie gadanie bez żadnej konkretnej wiedzy. Ja nigdy takim wózkiem nie jeździłam bo właściwie nie miałam neta jak kupowałam wózki dziewczynkom i niewiele wiedziałam na ten temat. Przez to moje corki miały aż 4 wózki... Zawsze bardzo chciałam 3 kołowca, ale nie mogłam się zdecydować...
 
Moja siostra miała ten trójkołowiec z chicco i była z niego mega zadowolona a i moja mama która nie jedno dziecko już wywoziła też stwierdziła że ten jest dużo lepszy od zwykłych czterokołowych. Jak jeździłam po sklepach z wózkami też słyszałam opinie że trójkołowce są niestabilny, tylko że dana firma nie produkuję trójkołowców więc trzeba coś powiedzieć żeby sprzedać swój produkt! W każdym bądź razie ja polecam trójkołowce mimo dziwnych opinii że są niestabilne :)
 
Ostatnia edycja:
Ja mam trójkołowiec z przodu ma kola złączone,według mnie jest stabilny.Tylko to koło jest nieobrotowe...i to może minus.Wolałabym aby było obrotowe.Tak to koła są duze i pompowane.wózek jest też wtposażony w hamulec ręczny do tego przedniego koła ,a na dwa z tyłu jest blokada.Zastanawiam się czy zostać przy nim czy zakupić cos nowego dla drugiego dzidziusia,bo jest po synku,ale chyba przy nim zostanę.
 
martusia - ja chcę obrotowe głównie ze względu na Nicole bo ona nie skręci sama wózkiem, za ciężki dla niej a już się cieszy na spacerki z maluszkiem. Moja siostra ma kółka na stałe i Nicole za nic sobie z tym wozem nie radzi... Gdyby nie to, to kupiłabym napewno x-landera x1 bo mężowi się podoba od zawsze, już dla Magdy chciał go kupić :)
 
Ewcia_822 ten pierwszy model mi się bardziej podoba, chyba to jest Casualplay S4. Ja uwazam, że sa bardzo stabilne. Ja mam Jane Slaloma i jeszzcze ani razu nie wypadł z wózka mój smyk.
 
a ja dostałam ofertę na sam stelaż do wózka który mam, a ten stelaż mi się nie podoba... wolę taki o większych kołach, niestety obdzwoniłam kilkunastu sprzedawców i sklepy i nikt nie sprzeda samego stelaża, więc napisałam do producenta i na początku tez powiedzieli, że nie mają w ofercie samych stelaży, ale napisałam maila i się zgodzili :-)
mam nadzieję, że zrozumiałyście mój przydługi i nudnawy wywód...
w kazdym razie miałam taki wózek:

wózek wielofunkcyjny JEDO FYN 4 DS Classic lub Freeline, Sklep internetowy smerfland.pl: artykuły dziecięce

a będę miała taki:

..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE: FYN 4DS Freeline głęboko-spacerowy 2010

sam stelaż za 600zł, gondolę i spacerówkę mam ze starego - będzie pasować :-)
 
reklama
Do góry