reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierworódki - czyli pierwsza ciąża, wątpliwości, obawy i inne pytania

ojej, brzmi groźnie... mam nadzieję, że to nie to :(
może po prostu ciało mi się rozszerza... ech wolę to sobie tak tłumaczyć.
Dziękuję bardzoPhelania​.
 
reklama
Phelania ja cię pamiętam:-) udzielałaś się w tym wątku jak ja byłam w ciąży jeszcze;) gratuluję drugiego dzieciątka w drodze:-)
 
madan a bierzesz żelazo?? bo ja miałam takie swędzenie właśnie przez dużą jego dawkę i lekarz mi zmienił.

netka widziałam zdj Twojej córci, jest śliczna i wygląda na zdrowe dziecko. Nie martw się wyniki na pewno będą poprawne:-)
 
beata26 biorę witaminy, tam jest żelazo, ale pani doktor kazała je zażywać co drugi dzień, więc raczej za dużo go nie biorę. Powiedziałam o tym lekarce i mam skierowanie na próby wątrobowe, zobaczymy.
 
Madan- dobrze ze cie skierowala na próby watrobowe narazie nic sie nie martw bo to moze nie byc cholestaza bardzo rzadko jest w w tak wczesnej ciazy:tak:ale lepiej zrobic badanko:)
Justyś-hej hej tez Cie dobrze pamietam kochana:pPPPPdziekuje czekamy z niecierpliwoscia z M na połowkowe zagladam tu czasem ,jako mamusia Alusia i przyszla Mama kropeczki hihihi
Ne-tka- Ninka ma taka urode:) A nawet ...tfu tfu gdyby cos bylo to Niunia nie wyglada na dziecko które ma ZD ...co ztego ze ma takie oczki kolezanki córa ma podobne i jest ok!!!
 
dzięki dziewczyny :) w nast tygodniu idę na badania, a smaruję się oliwkami i balsamami, najgorzej jest wieczorem i zaraz po obudzeniu. A może to jakieś uczulenie na proszek, muszę poobserwować czego używam.

A czy w ciąży można używać kremy do depilacji? Czytałam mnóstwo opinii i zdania są podzielone...
 
Dziewczyny Ninka nie ma ZD. Jeszcze nie mam wyników i Genetyk tez nie ma ale dzwoniła do laboratorium, gdzie powiedziano jej, że jest ok wszystko więc chwała Bogu ale dopóki nie zobaczę wyniku to jeszcze strach lekki jest.
 
reklama
Do góry