reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja styczniowych maluszków; kupki, skóra, itp.

reklama
Kurcze, podaję nabiał od 1,5 miesiąca było ok, teraz znowu wylazło :wściekła/y:
No nic jutro jedziemy do lekarza zobaczymy to powie.

Mój K też ma często polichy lekko zaczerwienione troche krosteczek tak jest przez parę dni i znika a po jakimś czasie znowu pewnie to od jedzenia ale nie jeżdze z tym do lekarza bo też mi pewnie powie ze to od jedzenia albo alergia bo teraz każde dziecko ma alergie.... jedno wiem że od białka jaja ma krostki na dłoniach i nie daje.
 
hej dziwczyny mam pytanko_Od jakiś 2 tygodni Bartkowi wyszły krostki na policzkach.Wcześniej miał ich tylko trochę a dziś ma już ich znacznie wiecej są bardziej widoczne taka kaszka.Kurcze i nie wiem od czego to, napewno od jedzenia chociaż on nie miał skazy białkowej.Nie mogę wyczaić po czym mu się to nasila.Tym bardziej że nie daje mu żadnych nowoście zazwyczaj to co juz jadl.możliwe że to po tym mleko junior?bedziemy musieli chyba iść do lekarza ale znając życie to usłysze że przesadzam i to śladowe.
 
Aguska skaza może objawić się w każdym wieku, na innym wątku jest dzieczyna która ma 28 lat i skazę....

A podawałaś mu coś nowego?

A jakie mleko junior mu podajesz? z miodem?
U Nas okazało się że miód był przyczyną.
 
Podaje mu tylko z wanilią albo o naturalnym smaku.Kurcze właśnie się boje że to skaza:-(Bo w sumie to sie zaczęło jak zaczęłam podawać mu to mleko może inne spróbuje.a z miodem jeszcze nie próbowaliśmy.A tak poza mlekiem to je wszystko oprócz jajek
 
reklama
Przypomnij sobie czy w ostatnim czasie mial jakiś lek na cokolwiek, szczepienie, preparat... coś musiało nagle przelać czarę i dziecko na na się uczuliło. Problem polega na tym, że oprocz usunięcia produktu który uczula warto znaleźć przyczynę tego stanu rzeczy i nie nawarstwiać i potęgowac.
 
Do góry