reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja styczniowych maluszków; kupki, skóra, itp.

reklama
Koliberek nadal macie problemy, czy już przeszło? Bo super na wszelkie odparzenia i zmiany skórne jest maść Ilex, fakt, że w Polsce nieosiągalna, ale zdarza się, że na Allegro bywa.
 
nadal. Juz nie wiem co stosować - teraz kupię maść z nagietka Weledy - bo ponoć dobra.
Pieluchy zmieniłam na Pampersy te nowe - bezzapachowe Dry max i nic. Zmieniamy normalnie max co 2 godziny.

Doktórka - twierdzi, że to uczuleniowe.

Czy Staś je nabiał?

Musiałabyś wszystko wyeliminować by to sprawdzić
 
Nie je nabiału - zero - nic.
Właśnie wyeliminowawszy pomidory, seler, por, pietruszkę... je tak jakby był w 6 mies.

Może spróbuj krem specjalny emolium, K miał uczuulenie w okolicach pampersa i na nóżki mu weszło lek mi to polecił i po paru dniach ładnie zeszło 2 x dziennie smarowałam.
 
reklama
Do góry