reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja styczniowych maluszków; kupki, skóra, itp.

to była chyba jednak wanilia bo wczoraj dostał już mleko o naturalnym smaku i dziś też i widać odrazu poprawe:-)zobaczymy jeszcze przez kilka dni, poobserwuje i się przekonamy.
 
reklama
Właśnie też zaczynam tak myśle bo jak Bartek jadł wcześniej nan 3 to nie miał nic na buźce śliczną gładka a jak zaczął pić to ,to właśnie widać efekty.ja chce jeszcze zobaczyć te z hipp
 
jakby co ja mam te z hippa i super , polecam, kupki piękne, na buźce nic Amelci nie wyskakuje, a jak piła wczesniej Bebiko to kupy zielonkawe miałam rzadkie, i czerwona pulasy :-)
 
a u nas kurcze znowu wysypka na policzku wrrrrr dalam pomidora...ale wiecie co ?tak mnei zastanawia jeden fakt-mala jadla sloiczki z pomidorami bylo ok, pomidorową na pomidorach od taty z działki jeszcze w lato wiec malutka byla-było ok a teraz nagle krosty czerwone.tak mi sie wydaje ze to nie tyle co po pomidorach co po tych specykach co je pryskaja.

Beti, te w zupce i słoiczkach były przetworzone-wydaje mi się, że dlatego nie uczulały Małej:tak:

A co do mleka:my piliśmy Bebilon Pepti i teraz, jako że Mały nie ma uczulenia na produkty mleczne, lekarka poleciła nam Bebilon 3 i my pijemy ten. I wszystko ok, i fajny skład ma:-)
 
a u nas kurcze znowu wysypka na policzku wrrrrr dalam pomidora...ale wiecie co ?tak mnei zastanawia jeden fakt-mala jadla sloiczki z pomidorami bylo ok, pomidorową na pomidorach od taty z działki jeszcze w lato wiec malutka byla-było ok a teraz nagle krosty czerwone.tak mi sie wydaje ze to nie tyle co po pomidorach co po tych specykach co je pryskaja.

Topoleczka ma rację. Poza tym czy teraz jest sezon na pomidory? :-)
 
Beti możliwe że to od chemii, dzisiaj szwagierka mi mówiła że córkę koleżanki, zaczęły uczulać banany, wcześniej jadła tylko te ze słoiczków i było ok, a po tych sklepowych wywaliło...

Spróbuj dać te ze słoiczka i obserwuj.

Topoleczka ja dawałam Julce Bebilon 1 jakoś smak jej nie podszedł.


Dziewczynki któraś z Was wie czym się rózni NaN Pro w puszcze od tego w kartoniku?
Oczywiście oprócz ceny.
 
reklama
Do góry