reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja naszych maluszków

ja też slyszałam że na pleśniawki siuśki są najleprze , potówki czy trądzik też można przetrzeć :-D znikają odręki - podobno
 
reklama
Bylismy dzisiaj u lekarza pediatry-alergologa i uslyszalam dokladnie to samo- ale kalafior mi pozwolila i marchewke. Ale maslo sery, por, odpadaja. Wazywa tylko gotowane. Stwierdzila ze tradzik to to na pewno nie jest. Po za tym mala znow przybrala ponadprogramowo i juz wazy 4600:szok: To chyba juz zapas na trzeci podbrodek:-D

Kluseczka -czyli to alergia na mleko? To czemu nie możesz jeść warzyw?Czy może ona jeszcze dokładnie nie wie na co? A jakie Mati ma objawy tej alergii
 
Kluseczka -czyli to alergia na mleko? To czemu nie możesz jeść warzyw?Czy może ona jeszcze dokładnie nie wie na co? A jakie Mati ma objawy tej alergii

Ona nie robila jej zadnych testow tylko stwierdzila ze tradzik wyglada troche inaczej a czy to na mleko to tez nie jest pewna dlatego kazala mi z diety usunac wszystkie produkty ktore moga uczulac. Najczesciej to mleko ale kto wie. Mati poza wysypka ma b wodniste kupki:-(
 
u mnie lekarz tez tradzik wykluczyła...podobno inaczej wyglada i wystapił by wczesniej ...skoro zmienilismy mleko z pepti na ha przyczyna moze byc tylko mleko dookarmiane albo moje...w sumie na 120 zjadanego, 80 ml jest moje wiec ponad połowa....a co do warzyw to seler, pietruszka uczulaja, marchew, kalafior uczulała kiedys starsza...wprowadzimy z czasem, tak jak i przewory mleczne....na razie czekam by zaczeło przechodzic, zmiany na lepsze nie ma ale i na gorsze tez.....

najgorsze, ze starsza znowu cała w wysypce, teraz to juz chyba na słonce bo twarz, rece, sekolt
 
to i ja sie dolacze :)
ja rowniez ciagle mam jakies problemy skorne z dzieciakami, tzn. jasiu cala buzke ma w krosteczkach (mysle ze to rzeczywiscie przez te upaly) i pupka tez ciagle odparzona mimo ze dbam zeby dlugo nie lezal w kupce. zaczelam mu smarowac pupe tormentiolem i zaczelo mu ladnie schodzic :) ale kompletnie nie wiem co robic z buzka!
to wlasnie uroki naszych dzieciaczkow :-D



 
przeczytalam wszystko i w sumie nic nie wywnioskowalam :) kazdy maluch jest inny i taka jest prawda ze u jednego moze taka wysypka wystapic po jedzonku u innego to hormony mamy a jeszcze u innego to potowka albo tradzik... kazdy tez ma inne sposoby postepowania wiec niewiadomo tak do konca czego probowac, chyba wszystkiego po koleji i zobaczyc co podziala :-D



 
sa to krosteczki ktore byly czerwone a teraz sa biale. ma je na czole i na brwiach. przemylam mu wlasnie buzke naparem z kory debu bo to jest podobno dobre na potowki. zobacze czy poskutkuje.



 
reklama
Mojemu Borysowi nie pojawiły się do tej pory żadne krostki, ale za to skóra mu schodzi z twarzy, jakby przesadził z solarium :-D Normalnie mam ochotę peeling mu zrobić czasami :-D
 
Do góry