reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielegnacja naszych kruszynek

reklama
dziewczyny wyczytałam gdzieś na forum że to tantum rosa nie jest dobre po ciąży:no:
i kilka osób odradzało...
ja nie wiem dokładnie co to jest ... i nawet nie zamierzałam kupować .. ale się zastanówcie...
jeśli to jest zapachowe.. to faktycznie może nie być za dobre...
ponoć szare mydełko najlepsze

Ja z kolei szukalam przed urlopem co mam kupic w Polsce, i z wielu zrodel wyczytalam ze tantum rosa przyspiesza gojenie sie ran i jest bardzo dobre, dlatego w Polsce kupilam cale opakowanie.
Poza tym pytalam w trzech aptekach i wszedzie polecaly farmaceutki, wiec jakies tutaj sprzeczne opinie maja dziewczyny. Ja tam bede stosowac:)
 
j nie wiem jak to z tym jest:sorry: napisałam co wyczytałam ...
ale jak sama mówię... nie stosowałam tego nigdy więc nie mam pojęcia...
jeśli wy mówicie że jest dobre i że nawet farmaceutki polecają....
to pewnie tak jest:tak: a może ktoś miał np zbyt delikatną skórę albo coś...
i tak też napisały....
 
ja mam polecone i tantum rosa i ocientisept więc jakiś wybór jest. Tantum mam, koleżanka mi dała saszetki bo nie zużyła a ocientisept chcę kupić bo i do pępuszka się nadaje!
 
dziewczyny wyczytałam gdzieś na forum że to tantum rosa nie jest dobre po ciąży:no:
i kilka osób odradzało...
ja nie wiem dokładnie co to jest ... i nawet nie zamierzałam kupować .. ale się zastanówcie...
jeśli to jest zapachowe.. to faktycznie może nie być za dobre...
ponoć szare mydełko najlepsze

moja gin wyznaje zasade ze mozna uzywac tego czego do tej pory sie uzywalo - zadnych nowosci, i rzeczywiscie przetestowalam ta rade bo ostatnio zaczelam uzywac nowego dezodorantu i jak nigdy nie mialam z tym problemu tak pachy zaczely mnie strasznie bolec, pojawily sie siniaki itp...
ja wiec zostaje przy moim dotychczasowym plynie :)
 
moja gin wyznaje zasade ze mozna uzywac tego czego do tej pory sie uzywalo - zadnych nowosci, i rzeczywiscie przetestowalam ta rade bo ostatnio zaczelam uzywac nowego dezodorantu i jak nigdy nie mialam z tym problemu tak pachy zaczely mnie strasznie bolec, pojawily sie siniaki itp...
ja wiec zostaje przy moim dotychczasowym plynie :)
no ale tantum rosa to nie jest coś co sie stosuje na co dzień, bo to nie jest kosmetyk tylko "lek". To nie słuzy do podmywania i utrzymywania czystości tylko ma goić.
 
no ale tantum rosa to nie jest coś co sie stosuje na co dzień, bo to nie jest kosmetyk tylko "lek". To nie słuzy do podmywania i utrzymywania czystości tylko ma goić.

Kilolek moze i "lek" ale jak nasz organizm na to zareaguje? ja wole dmuchac na zimne... jak nie bedzie takiej potrzeby to nie bede stosowac...
 
reklama
ja wolę sobie pomóc jednak i nie męczyć się tygodniami z otwartymi ranami. A jak mnie boli głowa to biorę apap, a jak się poparzę to smaruję maścią na poparzenia. Nie bardzo rozumiem o co twojej gin chodzi. Jakbyśmy tak z każdą dolegliwością czekkali aż samo przejdzie to nie wyszlibyśmy na tym najlepiej. Ale oczywiście każdy robi jak uważa.
 
Do góry