reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pielęgnacja maluszka

Ja też jej nie gmeram w pipuni:baffled:,choc przyznam,że na początku myślałam,że to może trzeba umyc ale dałam sobie spokój i całe szczęscie:laugh2:.więc tylko delikatnie z brzegu usuwam resztki kremiku chusteczką a smaruję cienko kremikiem przy każdej zmianie pieluszki.My do noska używamy Marimera i gruszeczki,podejrzewam,że lepsze są aspiratory bo czasem jak mała jest niespokojna podczas wyciągania to mi wciąga kozy z powrotem bo zanim mi drugi raz się gruszka napompuje i ją zcisnę:no:
 
reklama
Weronikaa Po siku nie trzeba smarować o ile wszystko jest zdrowe. Gdyby była zaczerwieniona lepiej posmarować , zeby ograniczyc kontakt skóra- siku przy następnym razie. Kiedyś położna mi powiedziała, że nawet przemywać nie trzeba.
 
ja tez po siku nie przemywam ani nie wycieram tylko kupke a kremuje tylko po kapieli wieczorem i mały ma pupke jak marzenie nic czerwonego
 
No to widzę, że nieco przesadziłam z tym kremikiem :-( ale już nie będę.

A z innej beczki, małej, nawet jak ją długo trzymam nie chce się odbić, macie jakiś patent na to??
 
poloz na boczku tak rzeby sie nie przewrociła to powinno byc ok czasem dziecko odbija i nawet o tym niewiadomo a czasem nie odbije wcale ja klade na boczku po jedzeniu i jest ok tzn maly jest zahlanny i napycha sie na siłe a potem mu sie ulew3a wlasnie podczas bekniecia jak lezy ;]
 
reklama
Do góry