reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja i opieka nad naszymi maluszkami

Morgaine mnie tez Bebiko nie przekonuje, ale jak moje dziecko po nim sie znakomicie miewa, kupy raz dziennie góra 2, nie ulewa, to znaczy czasem jej sie uleje troszke, więc na razie nie zmieniamy....za to ogromnym plusem jest cena 13zł w Biedronie:-D,

a mleko daje regularnie bo dokarmiam od początku
 
reklama
DZiewczyny czy któreś z Waszych dzieci miało uczulenie na kosmetyki JOHNOSN?

Dostała próbki płynu do kapieli i balsamu, wcześniej używałam NIVEA, mały dostał czerwonych krostek na nogach i brzuchu i ma such brzuch.

Nie wiem czy jechac do pediatry żeby go obejrzała, może powinnam takich kosmetyków jak OLILATUM ale to chyba pediatra powiniem zalecic.
 
OMG, czy Wy wszystkie dokarmiacie dzieci mm? Moja od poczatku jedzie tylko i wylacznie na moim mleku i nie wie co to mm. Nawet mojego melka z butli nie chce pic... No ale juz sie nie nakrecam. Mala rosnie, przybiera na wadze, wiec raczej jest ok....
 
ja też nie dokarmiam, choć Antek zna mm bo dostaje je kiedy wychodzę a nie mam czasu ściągnąć pokarmu- jakieś 1-2 razy w tygodniu:tak: Jak tylko mały więcej płacze mama od razu każe mi dawać mleko bo twierdzi że moje to za mało ale nie słucham jej bo tak jak u Ciebie przybiera na wadze ostatnio w 5 tyg 1,3 kg:tak:
 
Morgaine mnie tez Bebiko nie przekonuje, ale jak moje dziecko po nim sie znakomicie miewa, kupy raz dziennie góra 2, nie ulewa, to znaczy czasem jej sie uleje troszke, więc na razie nie zmieniamy....za to ogromnym plusem jest cena 13zł w Biedronie:-D,

a mleko daje regularnie bo dokarmiam od początku
oł em dżi enfamil 32 zł!! a bebiko13??!! i jeszcze kup mi po tej drożyznie nie robi...
OMG, czy Wy wszystkie dokarmiacie dzieci mm? Moja od poczatku jedzie tylko i wylacznie na moim mleku i nie wie co to mm. Nawet mojego melka z butli nie chce pic... No ale juz sie nie nakrecam. Mala rosnie, przybiera na wadze, wiec raczej jest ok....

dranissimo don't worry... to Twoja sytuacja jest normą, ja tak dwoje wychowałam, teraz mi cycki szwankują...nie wiem o co kaman, prawie nic nie leci, 1-2 razy dziennie daje mm ale i to pewnie nie dlugo bedzie malo:( trudno sei mowi...
 
OMG, czy Wy wszystkie dokarmiacie dzieci mm? Moja od poczatku jedzie tylko i wylacznie na moim mleku i nie wie co to mm. Nawet mojego melka z butli nie chce pic... No ale juz sie nie nakrecam. Mala rosnie, przybiera na wadze, wiec raczej jest ok....
z czemu ma nie byc ok? nardzo bym chciala nie musiec dokarmiac,zadna frajda;-)
 
DZiewczyny czy któreś z Waszych dzieci miało uczulenie na kosmetyki JOHNOSN?

Dostała próbki płynu do kapieli i balsamu, wcześniej używałam NIVEA, mały dostał czerwonych krostek na nogach i brzuchu i ma such brzuch.

Nie wiem czy jechac do pediatry żeby go obejrzała, może powinnam takich kosmetyków jak OLILATUM ale to chyba pediatra powiniem zalecic.

Oilatum mozesz spokojnie zastosować bez lekarza, a johnson bardzo często uczula więc to nic nowego, wróć do nivea albo kup oilatum i pewnie wszystko wróci do normy :)
 
No właśnie sama już nie wiem czy rejestrowac go do lekarza czy kupic te olilatum ?

Człowiek dorosły to by posmarował byle czym i tyle... a dziecko to się boi czkolwiek podac czy posmarowac żeby gorzej nie było.
 
No właśnie sama już nie wiem czy rejestrowac go do lekarza czy kupic te olilatum ?

Człowiek dorosły to by posmarował byle czym i tyle... a dziecko to się boi czkolwiek podac czy posmarowac żeby gorzej nie było.
dobry jest też nadmanganian potasu-takie fioletowe kryształki do rozpuszczania w wodzie.Nam to polecała pediatra na wszelkie dolegliwości skórne
 
reklama
jest jakieś mydło w kostce dla maluszków?? oprócz Bambino? na Bambino obie córki uczulone, starsza miała krostki młodsza wyje w kąpieli więc pewnie szczypie. myje szarym mydłem ale chce wprowadzić "zwykłe" mydło byłam ostatnio w tesco to było właśnie Bambibo lub tescowe kupiłam Bambino myśląc że to jednak firma od lat ale niestety jest złe są inne??
 
Do góry