reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja i opieka nad naszymi maluszkami

reklama
Moja koleżanka też nocnikowała od 8-go m-ca i Mały był nauczony, a teraz ma rok i 5 m-cy i bunt - za nic w świecie nie usiądzie na nocnik i oddaje wszystko pieluszce :eek:
 
no niestety, ja juz przywykłam do tego, że mimo iż Ola coś tam załapała to zaraz wszystko jej sie poprzestawia ;-) te nasze dzieciaki już są takie zaskakujące ;-)

Klaudia - na ten katarek to Ty olejek lawendowy używałaś? Ola jak dziś wstała to z noska jej trochę polało się no i lekko stan podgorączkowy ma - dałam jej panadol, mam nadzieję, że nic więcej się nie rozwinie....
 
u nas problem z kupką...
jak była 2 razy dziennie rano i wieczór..to teraz nawet 5 razy jest..kurde dzisiaj po1szej w nocy go przebierałam...
nie jest wodnista,nie jest zielona...to normalna kupka tylko dlaczego tyle razy??Filip zachowuje się normalnie..zadnych dolegliwosci...
Próbuje sie dodzownic do pani doktor która oczywiście jest nieuchwytna...ale chyba byłabym spokojniejsza konsultując to z nią..
 
Klaudia - Karolka też różnie kupki robi - czasem jedną, a czasem 4 dziennie :eek: mój pediatra czasem się śmieje ze mnie jak poruszam temat kupek - zawsze pyta, czy swoje też tak oglądam i analizuje :-D:-D przestałam się przejmować kupkami :-p
 
mamjakty być może paluszki cały czas wbuziaku i strasznie sie ślini..ale nie pozwoli zebym mu popatrzyła do buźki..nawet na śnie zacisna usteczka jak chce zerknać ;-)

izkab coś w tym jest hihi -moze faktycznie musze wziąć na luz ;-)

ja sie nie dodzownilam do lekarki...ale wczoraj juz bylo lepiej i w nocy tez bez kupki wiec moze sie unormuje powolutku..najgorsze jest to ze przy tym wszystkim odparzył sobie pupusie:/
 
reklama
Do góry