reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Piekna mama :)))))))

Dokładnie basen=ryzyko infekcji,ale ja też myślę żeby się skuścić-bo przy okazji można miło spędzić czas całą rodzinką. Skoro mówicie,że tampony się sprawdzają to może w ten weekend "zaryzykuję" :tak:
 
reklama
O jacie Haszi , ale wynalazek. O tamponie i basenie juz słyszałam, że tak najbezpieczniej także poza ciążą, bo rzesistki lubią w duzych pływalniach po kafelkach spacerować ;-)
Jeśli chodzi o emotki, to nareszcie do tego doszłam, gdzie się schowały :-)
Trzeba nacisnąć po d opdowiedzią obok "wyślij odpowiedz" jest "zaawansowana edycja" i w to klikam i tam sa juz wszystkie emotki, wtedy tak samo wyślij :)
 
dziewczyny, czy w zwiazku z wiosna planujecie jakies specjalne zabiegi upiekszajace? albo zakup ciekawych specyfikow do pielegnacji ciala, twarzy?

z tego, co kojarze jest z nami jedna kosmetyczka - moze polecilaby nam bezpieczne w ciazy zabiegi :-)

jak narazie od krotkiego czasu stosuje piling, zeby wygladzic twarz i pozbyc sie starego, zimowego naskorka :-)
 
Ja zaczynam już myśleć nad zakupem kremu z wysokim filtrem do twarzy-ale to nie w celach pielęgnacyjncyh tylko zapobiegawczych oczywiście. Bardzo się obawiam tych przebarwień na twarzy -mam już jedną plamkę od słońca (po pigułkach anty). Może się okazać tak,że za 2-3 tygodnie przygrzeje słoneczko, a twarz najbardziej narażona.
A co sądzicie o samoopalaczach-nie chcę straszyć białymi girami latem-niestety mam małe doświadczenie. Używałam ze 2 razy w życiu i pamiętam,że strasznie to śmierdzi po paru godzinach. Znacie jakieś samoopalacze warte polecenia-no i czy wogóle możemy stosowac samoopalacz w ciąży?:sorry2:
 
Hej! Słuchajcie, byłam w poniedziałek u gina i przy okazji zapytałam, jak to jest z tym basenem... w sensie używać tamponów, a może jakieś inne sposoby istnieją? Powiedział, że tamponów absolutnie nie używać, bo mają to do siebie, że wszystko wchłaniają, więc jakiegoś zarazka też mogą przechować i nam sprezentować... Ja na basen to raczej z daleka tylko patrzę,ale może przyda się to którejś z Was! A może Wasi lekarze mają inne zdanie na ten temat...
pozdrawiam

she-shu, ja polecam balsam brązujący z serii Lirene cafe mocha, z tym że ja jestem totalnie "blada twarz" a używam tego do karnacji ciemnej i dopiero widzę zadowalające efekty:))) nie jest drogi a pachnie, jak nazwa wskazuje, kawusiowo:)))

Hashi, zaglądam do Was czasem i trafiłam na Twoją propozycję obliczenia rozmiaru stanika... Jeśli znajdziesz chwilkę i będziesz miała ochotę - to byłabym Ci bardzo wdzięczna:)) bo na co, jak na co, ale na wygląd piersi to mamy chyba największy wpływ;)))
Moje rozmiary:
72/97
Serdecznie pozdrawiam i życzę Wszystkim dużo poweru przed Świętami i uśmiechu na Święta:))))
 
Ostatnia edycja:
dzięki Ida sierpniowa za radę . Z tym ,że z tego co wyczytałam na tej stronie Samoopalacze :: MediWeb.pl to każdy samoopalacz śmierdzi po godzinnym kontakcie ze skórą. " I wreszcie cecha, która najbardziej zniechęca, a mianowicie dość nieprzyjemny zapach, który pojawia się po około godzinie od użycia samoopalacza. Zapach ten towarzyszy reakcji jaka zachodzi między DHA a naskórkiem. Nie zależy on tak bardzo od składu kremu samoopalającego, tak samo będzie "śmierdział" drogi i jak tani samoopalacz"

Pocieszające jest to co napisali o tym DHA ,że nie jest szkodliwe w ciąży-także spóbuję,gdy przyjdzie czas na odkrycie nóżek.
Co więcej jeśli DHA by przenikało do krwiobiegu to nawet lepiej bo przeciez zaleca się suplementacje o DHA w ciąży: http://www.biomedical.pl/ciaza/dha-kwas-tluszczowy-omega-3-a-ciaza-266.html

Wyczytałam też o samoopalaczu Sopot z ziajii-wiele osób go chwali, a do tego jest podobno niedrogi.
 
Ostatnia edycja:
dzięki Ida sierpniowa za radę . Z tym ,że z tego co wyczytałam na tej stronie Samoopalacze :: MediWeb.pl to każdy samoopalacz śmierdzi po godzinnym kontakcie ze skórą. " I wreszcie cecha, która najbardziej zniechęca, a mianowicie dość nieprzyjemny zapach, który pojawia się po około godzinie od użycia samoopalacza. Zapach ten towarzyszy reakcji jaka zachodzi między DHA a naskórkiem. Nie zależy on tak bardzo od składu kremu samoopalającego, tak samo będzie "śmierdział" drogi i jak tani samoopalacz"

Pocieszające jest to co napisali o tym DHA ,że nie jest szkodliwe w ciąży-także spóbuję,gdy przyjdzie czas na odkrycie nóżek.
Co więcej jeśli DHA by przenikało do krwiobiegu to nawet lepiej bo przeciez zaleca się suplementacje o DHA w ciąży: DHA - kwas tłuszczowy Omega-3 a ciąża

Wyczytałam też o samoopalaczu Sopot z ziajii-wiele osób go chwali, a do tego jest podobno niedrogi.

Ten z Ziaji jest spoko.. kiedys go mialam. Skora wygladala na opalona juz po paru aplikacjach :-)
 
reklama
Do góry