reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
Ja na wizycie byłam wczoraj jak zwykle się oczekałam.:wściekła/y:
No ale jest jakaś iskierka nadzieji rozwarcie coraz większe na 2-3 cm szyjka skrócona i w każdej chwili moge rodzic wracając do domku zrobiłam sobie mały spacer i myslałam ze nie dojde tak mnie brzusziu zaczął bolec no ale jak sobie juz w domku odpoczełam to przeszło niestety. Własciwie to dobrze bo chciałam bobalka urodzic już jako pełnoletnia wiec jutro moze akcja spokojnie ruszyc:D:DD Nie bede sie prosic nikogo zeby jechał ze mna do szpitala bo niepełnoletnia wrrrr :wściekła/y::wściekła/y: Moje relacje z mama znow sie popsóły nietety ...:crazy:ale staram sie tym nie przejmowac a moje kochanie mnie przy tym wspiera :tak:
heheheh no tak ty jakoś zaraz urodzinki masz.....
a z mamą się ułoży, ty zestresowana, ona pewnie jeszcze bardziej ...... urodzisz, uspokoicie się obie i zobaczysz że będzie lepiej :-D
 
reklama
heheheh no tak ty jakoś zaraz urodzinki masz.....
a z mamą się ułoży, ty zestresowana, ona pewnie jeszcze bardziej ...... urodzisz, uspokoicie się obie i zobaczysz że będzie lepiej :-D
ja i tak jestem w komfortowej sytuacji jakby nie było bede pełnoletnia jak urodze (no chyba ze dzidziu sie uwinie w 6 h:-D) moja siostra nawet 17 nie miała tyle że ślub wzieła...
 
ja i tak jestem w komfortowej sytuacji jakby nie było bede pełnoletnia jak urodze (no chyba ze dzidziu sie uwinie w 6 h:-D) moja siostra nawet 17 nie miała tyle że ślub wzieła...
to jak jest się niepełnoletnim to musi z Tobą na poród ktoś z opiekunów jechac??? a jakby nikogo nie było to co?? odeślą??
polskie prawo nigdy mnie chyba nie przestanie zadziwiac....
 
Yyyyyyyy, do porodu zdaje się nie mają wyjścia i przyjąć MUSZĄ...
Mogą się ewentualnie pluć potem, ale urodzić MUSZĄ pozwolić ;-)
 
Image0077.jpg

09022010281000.jpgwitam weszlam tak na szybkiego sie pochwalic Syneczkiem.ur.sie 09.02.10 o godz 04;34 z waga 3120 dlugi 53 ma na imie Sam jest drobniutki ale silny i zdrowiutki .meczylismy sie26godz ale bylo warto.zemna nie jest ciekawie cisnienie utrzymuje sie wysokie i dlatego poswiecam czas wylacznie na Samiego.zreszta to przez te pier......cisnienie wywolali porod troszke wczesnie.zreszta juz wszystko zanami i juz innego sie nie liczy jak Sami.caluje i sciskam wszystkie mamusie i ich skarby
 
Ostatnia edycja:
Ja wreszcie przytyłam w tej ciąży i wreszcie wyglądam jak prawdziwa kobitka w ciąży. Teraz na plusie mam 16. Wyjściową wage miałam 59kg przy 179, mało. Ale ja bez ciąży nie mam mozliwości na przytycie:) Poprzednie moje donoszone ciąże to było max 8kg każda. Właściwie nic nie było widać. A teraz mam 2 ciąże w jednej -wagowo. Chciałabym, żeby mi zostały kg po ciąży, najlepiej w cycuchach:))
 
My nie wymyślamy :) jesteśmy tradycjonaliści- syn jest Staś, córka-Zuzia a teraz będzie Hania. Myślę, że to imię pasuje do maleństwa- bo pokazuje jaki ma charakterek jeszcze przed urodzeniem.
 
reklama
mi się przytylo 19 kg. jakim cudem aż tyle to nie wiem, bo nei jadłam duzo, nie mialam zachcianek. jedyny problem w tym, że jestem bardzo spuchnieta
 
Do góry