reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
reklama
Oleńka nam położna na SR mówiła, że początki laktacji mogą (ale nie muszą i najczęściej nie występują) się pojawić od około 18 tygodnia ciąży. Ale niektóre kobiety dostają pokarm dopiero po porodzie. :tak:
Jest to związane z jakimś hormonem (niestety nie zapamiętałam nazwy), któy nasz organizm zaczyna w dużych ilościach produkować po porodzie i to on pobudza laktację. Więc brak "przecieków" w ciąży nie oznacza braku pokarmu w ogóle. :-D
no to jestem dobrej myśli:-)ja kaurat nie byłam ostatnio na zajęciach w SR ale dzisiaj ide na cwiczenia,a wykłady mamy we wtorki;-)widocznie mnie ten temat ominął albo bede miec to we wtorek:-)
 
Ja niestety nie wiem ile ma moja malutka...:-( Tutaj tego nie sprawdzają...
Ale 11 stycznia mam usg- żeby sprawdzić czy się łożysko podniosło...więc postaram się podpytać jak duże dziecie już mam...

Wiecie co mnie śmieszy tu w Anglii...kiedy położna słucha serduszka małej zawsze ma jakiś komentarz..np Baby is happy :-D albo ostatnio jej mówie ze ma być dziewczynka a ona po tym serduszku też nagle potakuje i z uśmiechem na twarzy mówi...It is a Girl!!! :-D Niesamowite te położne...zdolniachy...tyle potrafią o dziecku powiedzieć słuchając samego serduszka :-D:-D:-D
 
angela_nd - ja też gratuluję, dużo zdrówka wam życzę, tobie i maleństwu :) Powiedz jeszcze w jakim szpitalu leży maluszek? Byłaś zadowolona z personelu?
Bo ja też ze Szczecina jestem.


na początek dziękujemy za zyczonka :-)

ja rodziłam na pomorzanach na poczatku lezałm na patologii kilka dni lekarze ok połozne też jedna była tak sobie ale da się przeżyc, interesowały się przychodziły tetno dziecka co 2 godz badały lekarze jak cos sie działo to badali i też interesowali się jak miałam pytania to wyjasniali co i jak , po porodzie też prsonel ok

przed porodem( 2 tyg. wczesniej) leżałam w zdrojach 4 dni to nie byłam zadowolona lekarzy widziałm tylko na wizytach a połozne jak sobie przypomnialy ze leki maja mi dac
 
Wiecie co mnie śmieszy tu w Anglii...kiedy położna słucha serduszka małej zawsze ma jakiś komentarz..np Baby is happy :-D albo ostatnio jej mówie ze ma być dziewczynka a ona po tym serduszku też nagle potakuje i z uśmiechem na twarzy mówi...It is a Girl!!! :-D Niesamowite te położne...zdolniachy...tyle potrafią o dziecku powiedzieć słuchając samego serduszka :-D:-D:-D

heheheh zdolna kobietka zdolna:tak::-D
 
Wiecie co mnie śmieszy tu w Anglii...kiedy położna słucha serduszka małej zawsze ma jakiś komentarz..np Baby is happy :-D albo ostatnio jej mówie ze ma być dziewczynka a ona po tym serduszku też nagle potakuje i z uśmiechem na twarzy mówi...It is a Girl!!! :-D Niesamowite te położne...zdolniachy...tyle potrafią o dziecku powiedzieć słuchając samego serduszka :-D:-D:-D

Kurcze fajnie jak położna jest taka miła :tak: i umie pożartować :tak:
 
Ja niestety nie wiem ile ma moja malutka...:-( Tutaj tego nie sprawdzają...
Ale 11 stycznia mam usg- żeby sprawdzić czy się łożysko podniosło...więc postaram się podpytać jak duże dziecie już mam...

Wiecie co mnie śmieszy tu w Anglii...kiedy położna słucha serduszka małej zawsze ma jakiś komentarz..np Baby is happy :-D albo ostatnio jej mówie ze ma być dziewczynka a ona po tym serduszku też nagle potakuje i z uśmiechem na twarzy mówi...It is a Girl!!! :-D Niesamowite te położne...zdolniachy...tyle potrafią o dziecku powiedzieć słuchając samego serduszka :-D:-D:-D

Ja tez mam fajna polozna jest bardzo zabawna i pomocna:-)o co ja prosze to zawsze i z usmiechem na twarzy pomaga:-)Nie ma dla niej rzeczy niemozliwych:-D:-D
 
reklama
Do góry