reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
hmmm no i ten brzusio, bolący kręgosłup przeszkadzają, ale nie ma zmiłuj...lubię się wymęczyć i zrelaksować w wyrku;-) co do bólów...to wydaje mi sie kataszonku, że możesz być uczulona...większość z nas nie powinna używac perfumowanych wkładek, pamietac o osobnym reczniku do Andzeli bo ją moze uczulac wszystko:eek::eek: i czasem sobie zapodaj lactovaginal- dostaniesz te witaminki dla pipki bez recepty w aptece heheheh są świetne;-)

sprobuje, dzieki!
a dzis kupie w drogerii zwykle wkladki, bo moje diskrit liliowe nie nadaja sie najwyraźniej :( nigdy mnie nie uczulały, a teraz :(:(:(:( ehhh.Pipa boli jakby mi ktos papierem ściernym zmolestował.
 
reklama
Mi mleko leci na maxa...na szczęście najbardziej w nocy, ale codziennie budze sie z plamami na koszulce i juz chyba mogłabym wykarmić dzieciaczka...ehh
W dzień czasami, ale to tylko kropelki...
W tamtej ciąży miałam to samo...:cool:
Poza tym dokucza mi bardzo miednica/krocze....kości mi sie rozchodzą i boli czasem jak diabli...ahhh
hihi, to jak ja. Miednica tez boli chociaz jestem rozciagnieta i szpagaty robie ile tylko chce :p nawet w szkole rodzenia mowili o tym ze mi to bedzie latwo jak cwiczylismy miednice. A czy bedzie mi latwo? boli mnie i tak ....
 
Ja niestety nie wiem ile ma moja malutka...:-( Tutaj tego nie sprawdzają...
Ale 11 stycznia mam usg- żeby sprawdzić czy się łożysko podniosło...więc postaram się podpytać jak duże dziecie już mam...

Wiecie co mnie śmieszy tu w Anglii...kiedy położna słucha serduszka małej zawsze ma jakiś komentarz..np Baby is happy :-D albo ostatnio jej mówie ze ma być dziewczynka a ona po tym serduszku też nagle potakuje i z uśmiechem na twarzy mówi...It is a Girl!!! :-D Niesamowite te położne...zdolniachy...tyle potrafią o dziecku powiedzieć słuchając samego serduszka :-D:-D:-D

ale fajnie :):):):) nic tylko sie cieszyc z ciazy :)
 
aaaaaa ten lactovaginal to jest na prawidlową florę...nie, to mi nie potrzeba ja mam dużą ilosc paleczek kwasu mlekowego, wiecej nie potrzeba... ( miala ostatnio robiony wymaz)
 
hihi, to jak ja. Miednica tez boli chociaz jestem rozciagnieta i szpagaty robie ile tylko chce :p nawet w szkole rodzenia mowili o tym ze mi to bedzie latwo jak cwiczylismy miednice. A czy bedzie mi latwo? boli mnie i tak ....

No ja podobno też jestem porozciągana - przynajmniej tak mówią na SR, bo ponoć wykonuję ćwiczenia najlepiej itd.
Ale też mnie boli: i pachwiny i miednica :eek::-(
Zobaczymy jak to będzie później :sorry:
 
Cześć Dziewczynki, ja wczoraj miałam "ważone" Dzieciątko :) prawie 1600 gram :) Czyli ponoć w normie :) Tylko lekarz po zmierzeniu kości udowej popatrzył na mojego męża i stwierdził: ale wzrost będzie mieć po Tacie :)
 
Moja mała waży 1850 g i ma obwód głowki (jesli to to) 29 cm.... to chyba dużo prawda? BPD = 83 mm Stopa ma juz 6 cm ( :O ) ogolnie "wzrost" jak na 32+2 a usg bylo 30+5.Duża baba chyba się szykuje.
Trzeci raz potweirdzili dziewuszke
 
reklama
Do góry