reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PCOS - jak Wy sobie z tym radzicie/poradziłyście

reklama
Colorado jak się macie ? Wszystko ok ? A estrofem jak się bierze ? Po potwierdzonej owu ?
Estrofem brałam zaraz po clo. Pierwszy clo przez 5 dni, potem estrofem 5 dni, potem potwierdzenie pęcherzyka i sprawdzenie endometrium i dopiero zastrzyk, potem duphaston/luteina. Mi dopiero taki "koktajl" pomógł.

Czujemy się bardzo dobrze, dziękuję. Życzę Wam tak bezproblemowej ciąży :) starania to była mordęga, teraz sielanka.
 
Sonia, u nas różnie było że współżyciem. W cyklu, w którym się udało, myślałam, że się na bank nie uda, bo kochaliśmy się dzień przed zastrzykiem i potem już nie, bo miałam paskudnego doła... Cło brałam przez 5 m-cy, więc daj sobie jeszcze czasu. Czasem udaje się za 1 razem, ale to też natura i czasem nawet jak dojdzie do zapłodnienia, to do zagnieżdżenia może nie dojść, albo do bardzi wczesnego poronienia. To też zaliczyłam, bo miałam malutki wzrost bety, potem spadek, jakbym nie robiła badania w laboratorium, to bym nawet nie wiedziała, bo okres przyszedł w terminie...
 
U nas też właśnie ze współżyciem różnie ale coś działamy w tych dniach bardziej lub mniej intensywnie jeszcze daje ale już coraz mniej nadziei że się uda
 
U nas też właśnie ze współżyciem różnie ale coś działamy w tych dniach bardziej lub mniej intensywnie jeszcze daje ale już coraz mniej nadziei że się uda
Plemniki trochę żyją, zwłaszcza jakieś uparte jednostki :) ważne to żeby dbać o relację z facetem, chociaż wiem, że to trudne
 
reklama
Do góry