reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PCOS - jak Wy sobie z tym radzicie/poradziłyście

Artemida, strasznie mi przykro :( jeszcze zawita u Was fasolka [emoji9]

Calli, ja też czułam różnice między duphastonem i luteiną. Po duphastonie gorzej mi było samopoczuciowo, nawet cera gorsza. Ale to na luteinie zaszłam.

Sonia, calli, clostilebytowi warto dać trochę czasu. Mi w 5 cyklu dopiero się udało, chociaż już zaczynałam wątpić.
 
reklama
Hej :-) u mnie clo działało na wzrost pęcherzyków. Niestety ten lek psuje endometrium. Na endo Lepiej działa aromek lub lametta.
 
Ileż w nas jest determinacji i siły do walki... podziwiam każda z nas... naprawdę. Człowiek nie wie na co go stać dopóki nie musi walczyć. U mnie to już dwa lata męki rozpaczy i wielkich niespełnionych nadziei. No ciekawe ile jeszcze. ;-)
 
Tak mam klasyczne policystyczne jajniki brak owulacji biore col +pabi _dexamethason A teraz zaszyk jeszcze z feminy mam wziąść 2 razy była owulacja ale się nie udało nie wiem czy coś jeszcze nie gra
 
Ja mam narazie stymulacje owulacji ale coś nie działa i tak boję się że mię czeka dużo zęby mieć dziecko, a u Ciebie też tylko o brak owulacji chodzi i jeszcze coś doszło miałaś inseminacji tak bo nie znam tych skrutow
 
Sonia, a jak Twoje endometrium po owulacji? U mnie było cienkie i dostawałam po clo jeszcze estrofem, i wtedy było ok :)

Nie poddawajcie się dziewczyny, trzymam kciuki za każdą z was!
 
reklama
U mnie jest hiperandrogenizm czyli podwyższone hormony męskie. Nieznacznie ale jednak. Mam problem z progesteronem. Oprócz tego wszystko jest ok. Owu jest po stymulatorach. Naturalna tez mam ale nie zawsze. Co do iui. Miałam zrobiona na pecherzyku 18 mm na niepeknietym. Pani dr sie pospieszyla. Mąz ma słabe nasienie. Bardzo dużo plemników ale 2% prawidłowych. Bierze witaminy itd. Musi powtórzyć badanie.
 
Do góry