reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PCOS - jak Wy sobie z tym radzicie/poradziłyście

reklama
Dziewczyny, poroniłam. Dziś moja fasolka mnie opuściła.

Muszę się poskładać do kupy i zacząć od nowa..

Bardzo mi przykro... Nie poddawaj się i walcz dalej, pamiętaj o tym że jestes najsilniejszą kobietą na świecie, kto inny podołałby takiemu wyzwaniu, kto ma w sobie tyle upartości i zaciętości aby dalej próbować i dążyć do spełnienia swoich marzeń. Wielu by już się poddało.

Nie mamy innego wyjścia, musimy dalej probować jesli chcemy dostać to czego tak bardzo pragniemy. Uważam, że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu. Po ostatniej wizycie przedwczoraj u mojego nowego lepszego lekarza mam mieszane uczucia, chciałbym żeby dał już mi leki na wywołanie owulacji a tym czasem jeszcze dwa miesiące na duphaston. Czuję się po nim inaczej niż po luteinie, pierwsze dwa dni okresu to jakaś masakra, całe podbrzusze boli z parciem w dół (nie miałam tak wcześniej) krwawienie jest jaśniejsze i trwa max 4-5 dni. Lekarz stwierdził, że teraz miesiączkuję jak zdrowa kobieta, niestety obraz jajników bez zmian, jak ser szwajcarski, wiele drobnych torbieli na całej powierzchni jajników :(
 
Miałam tak samo jak Ty, też dwa cykle owulacyjne i du.pa ... Aktualnie zmieniłam lekarza, od obecnego dowiedziałam się, że luteina coś blokuje więc przypisał mi duphaston i jest różnica! Ból jest okrutny w pierwszych dwóch dniach okresu ale potem jest ok, kolor jest jaśniejszy i endometrium piękne. Jeśli nie zadziałam na samym duphastonie to dostanę metforminę.

A jak u Ciebie jest z cukrem? Robiłaś sobie krzywą? Jesteś na diecie? Suplementujesz się? :)
 
reklama
Do góry