reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe skarby :)

No na szczęście u mnie już Damian odpuścił.....wczoraj nocka była super , zobaczymy jak będzie dzisiaj.Wstawiłam mu do pokoju nawilżacz powietrza.może to mu tez pomogło, lepiej sie mu oddycha...W czasie snu zmieni kilkakrotnie pozycje smiejemy sie że niedługo rozwali łóźeczko.
Jęsli chcecie zobaczyć pare fotek z naszych wakacji to zapraszam www.damian.mlody.pl oczywiście w GALERII
Pozdrowionka:)
 
reklama
Anka - zdjęcia super twój Damian ma coś w spojrzeniu takiego jak Mati ( szelmostwo ? :) ) chciałam zapytać cię o basenik dmuchany taki z gwiazdkami jaki mieliście chyba na plaży właśnie wczoraj zastanawiałam się czy nie kupić na allegro ale z podanych rozmiarów wydawało mi się, że jest mały - jak wam się sprawdza ?

Pozdrawiam
 
Ten jest super....Mału uwielbia się w nim pluskac właśnie wczoraj siedział w nim na działce.Dadatkowo ma takie kółeczka i gwiazdki grzechoczące ...są tez takie wystające" rogi" które piszczą.Polecam taki basenik jest o.k.Nie jest zbyt wielki mi się wydaje ze w sam raz.Tylko jedna rada...na allegro możesz przepłacić a napewno go kupisz  u siebie w jakims sklepie.
 
Witam,
ojej to z Nicole juz duza dziewczynka ani sie obejrzymy jak sama zacznie tu naszych synów podrywac - albo oni ją ;D
super ze jest wszystko w poradku

czy wasze maluch spia w jednej pozycji?
Ania piszesz ze Mati sie troche kreci moj Mitu to podróżuje po całum łózeczku, zdara mu sie nawet przekrecic tak ze ma nogi na poduszeczce :laugh:

a tak wogóle to dzis jade do mojego skarba ale sie za nim steskniłam, im blizej 17 tym bardziej tesknie :) choc chyba polecam mamą i tatą taką rozłakę mały sie świetni bawi - opinia znajomych nie mojej mamy (jej bym nie uwierzyła ;) ) a my mamy toche czasu tylko dla siebie (i remontu w domu ;D )

ach wydarzenie nasz synek sam stanoł na nóżki w kojcu - do tej pory był leniuszek i wołał o pomoc ::)

pozdrawiam wszystkich gorąco i zycze miłego weekendu z duza iloscia słonka
Anka

 
Anka a możesz mi jeszcze napisac ile za niego zapłaciliście bo na Allegro sa po 28 zł. Ankapa - Mati to mój synek tj. Siaby a Ani synek to Damian ;) Nic się nie martw mój synuś też straaaasznie się kęci i tez znajduję go z nóżkami na lub pod poduszeczką - ja myślę, że to taki wiek :)
 
sorki za pomyłke ale pisze tak przy okazj w pracy i czasami musze sie rozdwoic z uwaga i jak idac nie zawsze mi wychodzi sorki
Anka
 
Witajcie własnie wróciłam ze szpitala..
Dwa dni temu zauważyłam że Nicole ma lekko czerwony duży paluszek od nóżki, myślałam że może jak raczkowała się gdzieś uderzyła.. wczoraj widzę że jest mocniej czerwony i lekko napuchnięty wywnioskowałam że pazurek jej wrósł obejrzałam go dokładnie, przycisnełam nie płakała ale nóżkę zabrała czy lekko zabolało... . Dzisiaj zadzwoniłąm do mojej pediatry, a że dzisiaj ma dyżur na ostrym dyżurze, więc pojechałyśmy do niej i się okazało że zaczyna się infekcja, zdezynfekowano nam wszyściutko, położono grubo maści z antybiotykiem i zawinięto nóżkę.Do niedzieli ma w tym chodzić w niedzielę mamy kontrolę. A w poniedziałek idziemy do chirurga i on ma stwierdzic czy trzeba to wycinać czy nie... . Nicole w ogóle nie płakała :) wręcz przeciwnie miała super zabawe wszystkimi medycznymi przyrządami hehe. No mam nadzieję że obejdzie sie bez zabiegu chirurgicznego... .
A to foto jak wygląda mój maluch z bandażem, ciężko zrobić ładne foto bo szkrab ani chwili w miejscu nie usiedzi :)

nozka.jpg


 
Uspałam moją "kalekę" więc teraz mogę popisać :)
AnkaG Super foteczki!!! A co do tego basenika to też się na taki nastawiam, kupie odrazu jak przyjadę do Polski :) bardzo mi się podoba i wiele moich koleżanek ma taki i polecają! :)
Mała buszuje, że szok w ogóle nie widać iż cosik jej dolega :) cieszę sie że dobrze to znosi.
Buziaczki dla maluchów!
 
reklama
Od pazurka wrósł jej w paluszek. Na szczęście jeszcze ropy w środku nie ma.. ale za kilka dni już by się mogła pokazać więc dobrze że to szybko zauważyłam.
 
Do góry