reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe skarby :)

Moniaa ja czytałam tą książkę tez mam wersję elektroniczną szczerze mówiąc uważam, że na ustawianie dzieci w ich wieku jest za późno - to co ona pisze jest ok. ale u noworodków. Może to jakiś przejściowy stan alb coś jej się przydazyło w łózeczku i zaczęło się źle kojarzyć albo może to grymasy związane z ząbkowaniem - z tego co słyszę dzieci robią się przylepki jak bolą dziasełka i Nicole chce do mamy :) U nas dzisiaj pogoda trochę lepsza nawet słonko wychodzi zza chmur.

Sonia buziaki dla małej a gdzie ta przepuklinka ?
 
reklama
hej oj widze ze pogode macie pod psem
u nas nad morzem jest jeszcze bardzo ładnie az załuje ze w tym tygodniu to babcia chodzi na spacerki :mad:

mam nadzeje ze ta przepuklina nie dokucza malenstwu,
super za Mati jest juz zdrowy az sie serce kraje jak maluch choruje

przeczytałam ze macie elektroniczne wersje zaklinaczki czy mogłabym prosic o przesłanie
pojawił mi sie w rodzinie noworodek Oktawia córeczka mojej siostry (im na pewno taka ksiązka sie przyda ;D)
Jak podrosnie to Mitu bedzie miał sie z kim bawic

zycze poprawy pogody
 
chciałam was jeszcze sputac jakie owoce dajecie swoim maluchon
czy oprucz jabłka, gruszki i banana probaowłyscie czegos jeszcze
my dalismy małenu pozonki z ogrodka bardzo mu smakowały i nic mu po nich ni było :laugh:

 
Ankapa - poniżej link na stronę gdzie można ściągnąć "Język niemowląt"

http://www.torun.mm.pl/~wakietka/jnth.pdf

a tak poza tym to Mitu to skrót od jakiegoś imienia ? Sorka za pytanie ale tak z ciekawości pytam.

Mati je jabłka, banany i truskawki z babcinego ogródka w postaci surowej no i oczywiście wszystko co jest w słoiczkach

Pzdr.
 
Mitu to od Michała czasami jest tez Tumi ;D

Siaba dzieki za link
truskawek sie troche bałam wiec chyba poczekamy do przyszłego roku
 
Sonia ma przepuklinke pepkowa i zupelnie jej nie przeszkadza, a jak juz pisalam jest niewielka i niegrozna. Lekarz stwierdzil, ze w ogole nie trzeba jej bedzie usuwac, ale radzilby chocby dla komfortu psychicznego, ale to dopiero za 1,5 roku.

U mnie dzis wzglednie ladnie, zaraz ide na dzialke. Sonia zjada porzeczki prosto z krzaczka, z truskawkami nie ryzykuje, bo jest obciarzona alergicznie, zaczekam do przyszlego roku.
Probowala banana, jablko, gruszki, pomarancze - ale to troche, bo nie wiem jak to jest z tymi cytrusami, poza tym te sloiczkowe.
 
SIABA chyba masz racje :) ale poczytasz mozna ;).
Co do owoców to ja juz dawałam małej maliny,jerzyny,jagody, morele i brzoskwinki. cytrysow się narazie lekam :)
Słyszałyście o wybuchu bomb w Londynie.. coś strasznego... . :(
 
Z tym Londynem to coś strasznego ja to się tylko zastanawiam czy to ma związek z Olimpiadą czy to taki zbieg okoliczności. A wlaśnie kolezanka z pracy odchodzi i przeprowadza się do Londynu do swojego faceta teraz boi się że będzie miała problem z wjazdem do Anglii tak jak było w Stanach
 
moje pierwsze skojarzenie było z Olimpiadą potem słuszałam ze to nie tylko moje skojarzenie.

kurcze dziwi mnie cały tem terroryzm - walka za wiare, przeciez tego nie ma ani w Bibli ani w Koranie.
chrzescianie mnieli swoje 5 minut podczas wojen krzyzowych a tweraz terrorysci wycieraja sobie usta Bogiem i świętą wojna z niewiernymi. jak czytam o tych wszystkich dzieciach które sa wychowywane w nienawisci to przed oczami stają mi hitlerowskie bojówki młodzierzowe. czy to wszystko musi sie ciągle powtarzac tylko w innych miejscach świata.
czy nasze dzieci nie mogłyby zyc w spokojnym swiecie, gdzie ludzie potrafią sie ze soba dogadac niezaleznie od koloru skóry czy wyznania, gdzie istneije poszanowanie przekonan drugiego człowieka jego wolosci i prawa do własnego zdania.
moze jestem idealistka ale wiem ze postaram sie wychowac Mitu na człowieka otwartego na innych.
moze to nasze zadanie, bo to rodzice w duzej mierze kształtują swoje dzieci

uf dosc tych wynurzen - toche mi luzyło
pozdrawim
 
reklama
Witam!
No wiecie co dzisiaj 4h próbowałam małą uspać.. zasneła mi na rękach kładę do łożeczka ona oczy otwiera i koniec spania .. . W końcu położyłam ją z Robertem a sama spałam na kanapie.. .
Ale juz chyba znam powód tych pobudek!!!
Jakies 3-4 dni temu ściągnełam małej baldahim... od urodzenia z nim spała i teraz może jej go brakuje?! Tak mi się wydaje.. założyłam dzisiaj spowrotem i zobaczę czy po jakiś 2-3 dniach wróci do normalnego snu. Oby bo mnie to wykończy. Dzisiaj jestem taka zmęczona że pada na klafkę.
Miłego dnia.
 
Do góry