reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe skarby :)

Witajcie,

Moniaa_ mam podobny problem z Sonia, ale ona nigdzie nie chce spac, zakazdym razem wstaje. Tak wiec za dnia narazie spi w wozku, a wieczorem naszczescie wie, ze ma isc spac i praktycznie sama zasypia. Martwilam sie troche o te przepuklinke, ale jak wszystko wzglednie dobrze, to od poniedzialku koniec wozenia - zasypia w lozeczku - juz to widze... wymiekne po 15 min :/
 
reklama
Dziewczyny czytam o problemach z zasypianiem i nie mam pomysłu jaka może być przyczyna - Mati spi w łóżeczku i w dzień i w nocy i jakoś nie ma problemów. Niem mam pojęcia o co chodzi ;(

A tak z innej beczki to muszę się pochwalić, że po długim czasie oczekiwania wczoraj przebił się nam PIERWSZY ZĄB nie było tak źle choć mały popłakuje przez sen ale śpi całą noc.

Pozdrawiam i czekam na relację jak poradziłyście sobie ze spaniem.

Pzdr.
 
Witam!
Brawo dla Matiego!!!
U nas dzisiaj też fatalnie mała spała ze mną..
SIABA Nicole śpi w dzień w łóżeczku po 1-2h. Czyli normalnie, tylko w nocy jakies problemy.
Ale gdyby była przestraszona czy bała sie łóżeczka to w dzień by w nim też nie spała. Tutaj chodzi o coś innego. No zobaczymy...
SANDROS No widzę że i Ciebie to dopadło. Buziaczki dla Soni :).
Ech, a ja mam dzisiaj kupe roboty, jedno dobre że sie wyspałam... :)
Oki uciekam miłego i słonecznego dzionka! :)
 
Witam,

Sonia pierwszy raz spala w domku beze mnie tylko pod opieka babci. Ja w koncu wybylam na zabawe, pierwsza od zajcsia w ciaze...
Obydwie jestesmy szczesliwe :laugh:

Gratulacje za pierwszy zabek, teraz bedzie dopiero zabawa przy karmieniu, a przynajmniej u mnie tak bylo, Sonia uwielbiala przygryzac lyzeczke ::)

Pozdrowionka dla wszystkich mam i maluszkow ;)
 
Hej dziewczyny !!!! Wróciliśmy.........ale mam zaległości.........trezba to szybko nadrobić!!!
Tylko się obrobie z praniem itp.......Jednym słowem tylko powiem że było SUPEROWSKO
Damian się spisał na 6 ! ...podróż też zniósł dzielnie ...10 godzin w samochodzie myśłałam że to bedzie katorga ,a jednak wszystko poszłojak pomaśle.
Pozdrawiam Was serdecznie .Całusy dla dzieciaków
 
Witam ANKE i DAMIANKA miło że do nas wróciliscie no i że udał sie urlop!!!! super!
No zaległosci troszkę jest :) bo my tutaj nie próżnowałyśmy a i mamy nową mamusie w naszym gronie!
A co u nas.. Nicole spała ze mną.. ale spała całą noc. teraz czołga się do mnie :) zaraz idę łobuza uspać. dzisiaj jedziemy do znajomych, wiec tam trochę pobroi.
Oki uciekam bo zaraz coś mi tutaj zwali :)
Miłego dnia!
 
Aaaa zapomniałam SANDROS brawo!!! No ja jeszcze nie mam skim zostawić niuni ale w polsce z mamą zostawię i też pójdę się zabawić :D :D
 
Witam po udanych wakacjach.

Ja tez sie ostatnio poczulam jak na wakacjach, odpuscilam sobie prace, a Sonia duzo zajmowala sie moja mama. No, ale wszystko co dobre szybko sie konczy. Teraz mam... nie mam zapalu do pracy, ale duzo energii na wszystko inne, a szczegolnie na zabawy z Sonia.
Obecnie jednak czeka mnie pare godzin roboty :(
 
Dzieki za miłe przywitanie ;).Teraz mam tyle pracy że nie wiem w co mam wsadzić ręce...a Damian podłapał sztukę stania i wcale nie chce siedzieć tylko krzyczy żeby go podnosić...Dzisiaj zrobił pare kroczków (oczywiście trzymałam go ).Miał taki ubaw...super uśmiech od ucha do ucha.jeszcze dobrze nie raczkuje a chodzic by chciał...Teraz śpi po działeczce a ja lece do prasowanka.Trzymajcie sie
Pozdrawiam
 
reklama
Witam - Aniu gdzie się urlopowaliście ?

Nie wiem jak wam ale mi przy takiej pogodzie nie chce się absolutnie nic - w domu robię tylko wymagane minimum :) za to bąblowi energii nie brakuje. gdzie go nie posadzę natychmiast się wspina. Jeszcze na stópki nie potrafii ale do klęczek się dociągnie.

Sandros a propo twojego wyjścia ja mam wychodnie w piątek - idę z kolezankami na piwko a tatauś ma dyżur.

Pozdr.
 
Do góry