reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe skarby :)

Witam!!! dziękujemy bardzo oby szybko się wyżynały :D SIABA witamy!!! miło że wróciła choć szkoda iż mało wypoczęta. Dzisiaj obchodzimy z moim koffanym 2 latka :D.Robimy sobie miłą kolacyjke.
SANDROS oj widzę że u nas podobnie z tymi zabawkami hihi, nasza woli puste butelki po wodzie mineralnej jakos jej podpasowaly :).
 
reklama
Sandros - byłam dzisiaj z bąblem u pediatry bo podejrzewałam pleśniawki a tu się okazało, że mały ma infekcje gardła i prawdopodobnie dlatego taki marudny choc jakby mógł to by łapki o łokcie do paszczy ładować :)

Moniaa a jak mała po odrze ? czy jeszcze chora?

A propo zabawek to my tez uskuteczniamy - przybory kuchennye typu chochelki, butelki po mineralnej lub z mineralną :) zakrętki od słoiczków Gerbera itd.
Pzdr.
 
U mnie tez butelki, lyzeczki, plastikowe miseczki to swietne zabawki. Zakreki juz nie, bo Sonia ma zabki i kiedys jak dorwala zakretke, to farbe zdarla - troche, w pore zauwazylam.

Gardlo, nieciekawie. Tak z ciekawosci to co zalecila lekarka? Daj znac jak bedzie lepiej.

Sonia tez raczki pakuje do buzi, ale raczej paluszki, stara sie dorwac jakiegos gryzaka. Bardzo jej pomaga chlebek kukurydziano-ryzowy, cos jak pieczywo WASA, jest to dla nas o tyle lepsze, ze cos zje, dluzej sie zajmie i dziasla nie swedza. Gryzakami sie bawi i szybko wyrzuca.

Monniaa_ szczesliwych kolejnych lat z "koffanym"
 
SIABA odra przeszła Nicole zniosła ją super!!! W ogóle nie było widać że jest chora :))).
Wieczorek spędziliśmy baardzo miło.
SIABA szybkiego powrotu do zdrowia dla maluszka!!! :)
 
Witajcie,

Jak gardlo Twojego skarba SIABA?

My wczoraj bylismy na duzych zakupach w hipermarkecie, wzielismy Sonie. W pasazu byl taki automat na monety - samochodzik, ktory po uruchomieniu sie rusza i wydaje dzwieki. Posadzilismy Sonie i zalaczylismy, potem nie mglismy jej zabrac - zaczela plakac. Ja sie balam, ze sie wystraszy jak zacznie ruszac, a ona placze jak ja sciagam...
 
Witam!!!
O ale super hihi Sonia miała super jazde a mama się bała :)) ciekawe jak moja by na to zareagowała :) będę musiała kiedyś to wypróbować. A tak w ogóle skad pochodzisz Sandros? Jeśli wolno wiedzieć! :)
U nas od tygodnia pada fala upałów przeniosła się do was.. wczoraj było łądnie a dzisiaj spowrotem deszcze.. no ale cóż poradzić na wybryki pogody.
Mała ostatnio śpi mi do 9?! :) hm.. trochę dziwnie wstawać wcześniej niż ona :p ale tak to spokojnie.
Właśnie SIABA pisz co tam z małym! :)
Pozdrawiam
 
ojej ale tu sie dzieje widze zezagladajac dwa razy w tygodniu bede miła duzo czytania.
gratulecje 8 miesiecy,nasz Mitu jest starszy o 2 dni :)
co do zabawek to najlepsze aktualnie sa własne buciki (koniecznie na nogach) ale i tak nie przebijaja truptania.
mamy z tym urwanie głowy bo młody nie bardzo chce siedziec czy lezec poprowadzajcie mnie to naczelna zasada, do samodzielnego siadania czy raczkowania (czołga sie za to całkiem sprawnie) to mu sie nie spieszy ale kroki robi ogromnie  ::).
pozdrawimy wszystkich gorąco
Anka i Mitu
 
Witam Ankapa - miło powitac nową mamę :)

Moniaa, Sandros - mały dostał EURESPAL i Tantum Verde w razie jakby sie rozkaszlał to po antybiotyk - bierze leki od piątku i myślę , ze będzie ok. Nalot z warg zszedł may nie pokasłuje tylko nie wiem jak długo dawać mu ten Eurespal bo zapomniałam zapytac - nie wiecie przypadkiem ? Myślę, że pociągnę do 5 dni i pódę sprawdzić czy wszytsko ok.

Sandros a propo zakupów w markecie - myśmy w czasie urlopu byli z małym pierwszy raz i pierwszy raz siedział w wóżku zakupowym w tym siedzonku dla maluchów - miał taką zabawę, że hej. Śmiał sie cała paszczą do wszystkich na około :)

Moniaa a propo spania to u nas podobnie - u teściów pobódka 6/7 rano wrócilismy do domku i trzeba iść do pracy a mały wstaje 8-9 - zamiast dac się mamie wyspać na wakacjach :)

A propo zakładacie maluchom buciki ? Bo ja nie uważam, że póki nie chodzi to nie potrzeba

Pozdrawiam
 
Hej Siaba,
dzieki za powitanie :)

co do bucików to słyszałam rozne opinie.
Jedna z moich znajomych w tamtym roku miała duży problem z ich zakładaniem a zaczynało sie robic chłodno (jesień) o każdo założenie była wojna. Mały miał cos ok 10 miesiecy i nie chciał nawet słyszec o bucikach.
Ja małemu butki zakładam tylko na spacery jak nie jest za gorąco.

te 5 dni to chyba dobry pomysł nasza pani doktor zazwyczaj tak kaze postępowac.
zyczyny zdrówka

Anka
 
reklama
co do podawania lekow to 5 dni dluzej nie, moja pediatra zawsze mowi ze leki maluchom sie podaje do 5 dni.
co do bucikokw to jak jest chlodno to zakladam mlodej ale jak upaly to na boso ;D
co do tuptania.. moja w ogole nie chce stawac na nogi czy to normalne??? moze powinnam sie martwic??
ona woli sie czolgac.. no ale zobaczymy :)
ide mala przebrac i lulu :)
 
Do góry