reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe skarby :)

Moniaa z tego co wiem (kolezanki) to nie masz sie co martwic im dłuzej nie staje tym lepiej dla malenstwa czołganie i raczkowanie pozwala stawą i miesnią przygotować sie do przyszłych zadań :D
ja mam dzis wolne mały jest z babcią u swojej 6 dniowej kuzynki.
no to wracam do roboty
 
reklama
Moniaa mój mały też się nie rwie do chodzenia a bardziej do raczkowania - ombinuje jak to zrobić, żeby się udało przejść więcej niż dwa kroczki :) bo potem zwykle pada na buźkę :)
 
O to moja juz opatentowała jak zrobić aby na buźce nie ladąwać :) U nas na łóżku jak szalała to było oki ale jak zaczeła na podłodze u nas są kafelki wszędzie więć kilka razy buzie obiła i wie że musi uważać :). Teraz kładę jej starą kołdre na podłodze i na niej szaleje ale i tak jest twardo :).
Dzięki bynajmniej nie muszę się denerwować :D
 
z tym raczkowaniem to śmieszna sprawa moj Kacperek wpadł na pomysł raczkowania dopiero w 10 msc.jak zaczoł juz chodzić oczywiscie trzymamy pod pachy to mu się to tak spodobało że aby sie przemieszczać obserwował bacznie naszą sumię i zaczoł ja nasladować pokazałabym wam jego fotke ale ma zaduzo kgi nieprzechodzi muszę się tu nauczyc poruszać jestem poczatkujaca jak niemowlak hihi
 
U mnie Sonia obserwowala Dodzera - mojego psa - uwielbia go gonic i lubi tez gonic samochodziki na naped, moze dla tego tak szybko raczkuje  ;D. Chodzic, to podstawa, juz zaczyna sie przemieszczac przy meblach... wlasciwie to tylko przy swoim lozeczku - szczebelki.
Butki, a raczej sandalki zakladam tylko jak wiem, ze bedzie dreptac - slyszalam i czytalam, ze lepiej zakladac, stopka sie lepiej ksztaltuje.

Duzo zdrowia dla synka SIABA

Moniaa_ pochodze ze Slaska, dokladnie z Tychow - to zadna tajemnica.

Sonia ostatnio ma nowa zabawe. Rano zawsze jak sie przed 5 budzi (nie mam tyle szczescia co Wy :() to karmie ja, a potem dzemie, a Sonia wstaje trzymajac sie mnie, poczym puszcza stara sie utrzymac rownowage i upada na pupe, ja bije jej brawo, ze tak fajnie stoi, ona cieszy sie, ze jej bije brawo, sama sobie bije i tak w kolko, w pewnym momencie zaczyna sie juz wyglupiac i ledwo wstanie juz upada potem sie smieje. Jest cwana, bawi sie tak tylko w lozku, na podlodze nawet nie probuje :p


 
Witam!
No widzę żę SONIA ma super zabawe :) to fajnie że taka wesoła z niej dziewczynka :).
SIABA zdrówka dla Matiego!! :)
Nicole próbuje już sama raczkować narazie przejdzie może z 2 kroczki a potem sie czołga :D.
U nas brzydko pada deszcz.. Nicole męczą ząbki, a właściwie to ten lewy kieł nie może coś się przebić smaruje jej i smaruje i prawde mowiąc nic to nie pomaga :p.
Dzisiaj dałam jej trochę panadolu bo biedulka się meczy. I poszła spać. Może jej troszkę ulżyło. No ale cóż każdy maluch musi to przeżyć:)
 
Cześć Moniaa Mati zdrowy - dopiero teraz widzę, ze to gradziełko musiało mu bardzo dokuczac bo ma teraz bardzo dobre dni - rozrabia jak pijany zając i zaśmiewa się w głos, a zębów dalej nie ma. Szkoda twojej malutkiej bo to się serce kraje, że nie można maluszkowi pomóc. U nas tez pogoda pod psem ale tak to jest jak za ciepło to źle jak chłodno i pada tez nie dobrze. A która dzidzia będzie miała pierwsza 9 miesięcy ? Nicole chyba nie bo ona z końca miesiąca jeśli dobrze pamiętam :)

Pozdrawiam
 
Tak Nicole jako ostatnia będzie obchodzić 9 miesięcy :D.
Wydaje mi sie zę chyba SONIA??? ale nie jestem pewna :).
No to super że Mati już zdrowy!!! :)))
 
Sonia jest najstarsza, a chyba dzien pozniej urodzil sie Damian.

Ciesze sie, ze Mati juz zdrowy i szczesliwy.
Widze, ze Nicole cwiczy pompki na jednej recce - silaczka ;)

U nas dzis dopiero wczoraj w nocy zaczelo padac - jest zimno i mokro. Spacer to zadna frajda, wiec wyszlam z Sonia - ona spala na 1,5 godzinki tylko. Bylysmy tez u chirurga, bo cos przepuklinka sie pojawila, ale spokojnie, nie jest groznie, jest ale malutka i zupelnie nie grozna.
 
reklama
O jej przepuklinka?? No ale skoro mówisz ze to nic groźnego to dobrze.. Buziaczki dla Soni niech szybko przejdzie! :))
A ja mam kłopot z mała coś jej się odwidziało spanie w łóżeczku!!! ::) OD 3 dni nie chce w nim spać.. właśnie drukuje sobie książke "ZAKLINACZKI DZIECI" i spróbuje zastosować się do jej metod.
Ale to trochę dziwne.. 8 miesięcy spała u siebie a teraz raptem coś jej się odwidziało.. nie wiem co o tym myśleć.
U nas zimno i deszczowo wczoraj było oberwanie chmury normalnie.. ze spacerku nici bo gdzie w taką pogode brrr...
 
Do góry