reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe skarby :)

witam
zaprowadziliśmy mała do przedszkola, dziecko nawet łezki nie uroniło :szok::-)
ale ja się poryczałam!!!!!!!!!!! Robert się ze mnie śmiał ;-)
No ozbaczymy jak przezyje ten pierwszy dzień, zajęcia ma do 15:30!
a to mój uradowany przedszkolak , tuż przed wyjsciem z domu
1001669uw3.jpg
 
reklama
My do przedszkolaków nie należymy.Pojdziemy za rok.Narazie myślę że Damian nie jest na tyle samodzielny żeby sobie poradzić.Spanie jest w pieluchach, kupa również....Karmienie .... bo sam by nic najlepiej nie jadł........a Monika co do posikiwania to Damianowi ostatnio tez się zdarzało...... ja mu na noc połozyłam poduszkę grzejącą ...może to przeziębiony pęcherz...Nam pomogło jak sobie go wygrzał.
Także wy się weselicie...przezywacie przedszkolne tematy a ja mam znowu dzisiaj doła.
Moja Mama miałaby dziś urodzinki.Nie będę Was zanudzać i wprowadzać kiepskiego nastroju ale chce Wam pokazać wieniec jak zrobiłam dla Niej.
To moja własnoręczna robota.
wieniecsercedlamamyyt5.jpg


Kończę bajo
 
hello Nicole dzisiaj zachwycona
icon_lol.gif

az mi lzej na sercu hehehe
Obylo sie bez placzu i w ogole inne dziecko usmiechniete i biega i skacze normalnie szok.
A w przedszkolu wpadla w kaluze i musieli ja przebrac
icon_lol.gif

odrazu widac ze dziecko sie super bawilo
_________________


ANIA sliczne serduszko!
 
Witam,

U nas w przedszkolu OK. Jest w grupie, ze juz nie spia i pierwszego dnia padla w przedszloku i spala na dywanie wtulona w miska...

Rondzia - tez mysle, ze to moze stres, albo jakis taki okres. Mam nadzieje, ze nic powaznego i szybko minie.

Ania - bukiet swietny. Napewno spodoba sie Twojej mamie.

My w piatek uciekamy od tej zimnycy na do mojej siostry na Sycylie. Mam nadzieje, ze przywiaze z tamtad jeszcze troche slonca.

Pozdrawiam
 
Witam
Ooooo to jestem dumna z dziewczyn ! Sonia , Nicole BRAWO!

Nicole to prawdziwa szkolniaczka w tym ubranku ! A jaka ona duża , a jakie ma poliki :szok: nie wygląda na 3 latkę , moja Nikola to przy Twojej dzieciuch :-D

Sandra , na długo lecisz ? Moja niunia nadal śpi w dzień 2-3 godziny.

Rondzia , napisz czy wyniki badań coś wyjaśniły w sprawie.

Basiu , no i jak Mati ? Przepraszam ,że Cię zestresowałam , czasem tak lubię palnąć zamiast pomyśleć :angry:

Aniu , dasz radę kochana , dasz radę !

Pozdrawiam
 
Hej
no to mój syn w przedszkolu. Łezka w oku sie zakręciła bo taki mały Michaś wziął se worek z kapciami w łapę i poszedł bo "będzie fajna zabawa". Ciekawe czy jutro będzie tego samego zdania.
Wyniki Miska były ok ale wrocila Pani doktor z urlopu i w przeciwieństwie do tej ostatniej postanowila tez go zbadac i mial po prostu zapalenie na siusiaki przy ujsciu cewki moczowej, dostal leki i juz jest ok. Mowila ze moze byc ciezko z podaniem furaginu w tabletce ale moj syn stary lekoman rozgryzl tabletke polknal i po klopocie.

Teraz jak zacznie alc to juz bede mogla podejrzewac stresiora bo do tej pory wiodl raczej zycie niebieskiego ptaka, hehe.

Pozdrawiam reszte.

Moze dzisiaj wysle wieczorem zdjecia mojego przedszkolaka
Buziaki
 
Witam,

u nas z przedszkolem średnio niestety :) Pierwszy dzień był w miarę ok. ale wtorek i środa okupione ciężkim rykiem. Dzisiaj było lepiej bo po Matika do przedszkola przyszła babcia - i Mati stwierdził, że juto pójdzie do przedszkola jak babcia go odbierze :happy2:Mieliśmy co prawda przesta babcię angażowac ale czego sie nie robi dla dziecka.

Młody jest 4 dzien w przedszkolu i już ma katar ale olewam to i tak jutro idzie.

Podobno najgorzej bedzie po weekendzie więc najgorsze przed nami.

Pozdrawiam
Basia
 
Przedszkole to równiez choroby także trzeba się z tym liczyć.Dzisiaj katar ma jeden jutro połowa dzieciaków... ja myśle czyby Damiana czasem nie zaszepić znowu...
 
Witam
u nas rano schizma była ale w czasie dnia podobno dużo lepiej. Najgorzej że poki co tam nie spi, wiec ja dostaje pier.. jak wrócimy do domu.
Ale co tam - będzie dobrze.

Pozdrawiam
 
reklama
Czesc dziewczyny.
Moj Kamilek tez poszedl do przedszkola nawet jest OK, owszem rano pierwsze slowa to takie ze dzisiaj nie idzie do przedszkola bo chce spac:tak:, tlumacze mu ze w przedszkolu bedzie spal po poludniu,ale jak juz wychodzimy z domu to nawet chetnie mowi o przedszkolu.Ten tydzien bedzie dla mnie najgorszy mam 2 zmiane i mojego Kamiska bede widziala tylko rano jak bedziemy sie zbierac do przedszkola-MASAKRA mam nadzieje ze sie nie zrazi tym ze mnie nie bedzie tyle widzial:baffled:.
Kamil w przedszkolu jest grzeczny,ale jak wrocimy do domu NO SZOK:szok: zmienia sie w totalnego dzikuska,nie wiem jak dlugo to jeszcze potrwa,chyba musi odreagowac ta spokojnosc w przedszkolu:-D
Pozdrowionka .
 
Do góry