reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe skarby :)

Witam mamuśki

Moniaa czekamy na relację z wakacji. Anka Mati też łazi po domu ale tylko tam gdzie może się czegoś chwycić :) A chlebek dostaje i baaaardzo mu smakuje szczególnie jak je mama albo tata to tez zawsze przyjdzie i domaga się zeby mu dać. A swoją drogą to mówi AM jak chce jeść to pierwsze słowo poza mama i tata które mówi z sensem:)

Nasze menu
6-7 mleczko 220 ml.
10 - drugie śniadanko - owoce, jogurt, chrupki zalezyco mam w domku
13 - obiadek - w tygodniu gotuję zupki warzywne a we weekend je z nami
17- podwieczorek - to samo co na drugie śniadanko
19.30 - mleczko z kaszką

Pozdrawiam
 
reklama
O to kilka fotek narazie z żaglówki :)

broj.jpg

Z tatą i dziadkiem :)

kombinator.jpg

Taki ze mnie żeglarz! :)

mama%7E0.jpg

Z mamą :p

maszeruje.jpg

Przygotowuje się do snu na żaglówce :p

na%20lodzi.jpg

Zabawa- oko Sylwia córka mojej siostry - moja chrzestnica :D

prosze.jpg

Pomagam dziadkowi ciągnąć!

rybka.jpg

Tata łowił rybki na kolacje :)

taki%20zeglarz.jpg

Uśmieszek

tata%20sternik.jpg

Tata sternik

tato.jpg

Dumny tatuś :p

z%20dziadkiem.jpg

Z dziadkiem

z%20mama.jpg

Noi z mamą..

Przepraszam,że Was tak zarzuciłam  :oops:  :oops:  :oops:

Mam ponad 300fotek ciężko coś wybrać :p
Później wrzucę jeszcze fotki ale już z londu hyhy jesli mi pozwolicie!!!
 
Pewnie moniaa wrzucaj fotki.....ale fajnie Nicoli że sobie popływała żaglówą....Super fotki...śmiało wrzucaj jeszcze!!
 
Witam! Oj coś tutaj nam ucichło...
Widziałam iż pisałyście menu to i ja się dołącze :D

7- 7:30 230ml mleczka + 3 łyżeczki kaszki owocowej
9-10 deserek owocowy
14 obiad ze słoiczka bo ja leń :D
17-18 deserek mleczny czyli wiecie waniliowy/kakaowy/truskawkowy i inne :)
20 230ml mleczka + 3 łyżeczki kleiku ryżowo-mlecznego

o 18 jemy obiad więc coś tam zawsze skubnie ale jeśli zje deserek o 18 to już nie weźmie. Przegryzamy sobie chrupki chlebka nie mogę jej dać do rączki bo moje dziecię ugryzie w pół i połyka zamiast to porzuć. Robi tak tylko z chlebem i piszkoptami. NIe wiem dlaczego?

KUrcze nie mam czasu aby fotki pozmniejszać :p

No i prosze mi się tutaj udzielać?!
A tak w ogóle życzonka zaległe dla wszystkich maluchów które ukończyły 10 miesiąc!!!!! Buziaczki na kolejne! :*
 
No właśnie...cichutko tutaj............ale za to u mnie w mieście huk nie z tej ziemi.Mieszkam w Radomi czyli w mieście gdzie organizowany jest międzynarodowy pokaz lotnicta AIR SHOW .A że mieszkam osiedle za lotniskiem to mam samolotów po dziuki w nosie...hehe samolotów jak samolotów ale huku od nich.Zlatują się teraz wszyscy na jutrzejszy i niedzielny pokaz.Nad moim blokiem przelatują takie maszyny że ho ho.Za to Damian czasem jak przeleci jakaś pożądna machina to nie wie gdzie ma uciec.Dzisiaj się jednogo tak wystraszył.Z resztą co tu dużo gadać ja sam się wystrzaszyłam jak nadleciał a co mówiąc o dzieciaku.
Chce się wynieść na jutro i w niedziele ...gdzieś poza miasto...bo spokojnie tu napewno nie będzie.
Parkingi są już organizowane na głównych drogach dojazdowych do lotniska....moje osiedle jest największe w Radomiu więc podejrzewam że będzie tu tłoczno.Tymbardziej że po drodze hihi.
Ale swoją drogą zobaczcie prestiż tej imprezy...ode mnie jest ok 6-7 km.do lotniska ....a samochodów parkujących zawsze jest tu multum...i wszyscy drałują na piechotę bo o dejeżdzie tam nie ma nawet mowy...taki jest tłum ludzi.

Się rozpisałam trochę
hihi
Monia nie leniuchuj tylko dawaj fotki.
Pozdrówki
 
b.jpg

sama stoje

ba.jpg


bas.jpg


ch.jpg


ko.jpg


ku.jpg


normal_lo.jpg

Ja mam z natury lokowane włoski a tutaj jestem po wizycie u fryzjera i mam proste :D

mj.jpg

Uśmiech :D nie ma jak u babci :D

ni.jpg


pl.jpg


r.jpg


se.jpg

Robimy pranie :>

sy.jpg


ta.jpg


te.jpg


u%20babci.jpg


No to tyle :).
Oki uciekam kąpać małą!! Do juterka
 
moniaa fajne fotki :)
No przeżyliśmy jeden dzień AIR SHOW było naprawde ostro.Jeszcze tylko jutro....ale mam nadzieje że uda mi się wyjechać poza miasto.
 
reklama
Życznkoa dla Nicoli .Ona też już jest panna.....za 2 mc będziemy dmuchać świeczki.......ale jezda Jak ten czas lecie......dzieci dorastają ...my się starzejemy...... hihi
 
Do góry