reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe skarby :)

Sonia prowadzi i przedstawiam wam mojego siostrzenca:
male7vn.jpg
male16af.jpg
 
reklama
Witajcie,

Sonia ma kolejny - 5 - juz zabek - gorna dwojka.
Dzis Amadeo wszedl do lozeczka Soni i ja uspal :) a wczesniej wykapal - czasem milo miec dzieciaczka - pomocnika
 
Bylam wczoraj z Sonia w gorach. Jechalysmy ociagiem - srednio jej sie podobalo, naszczescie byla do spania i wiekszosc drogi przespala (niepodobalo jej sie, bo nie mogla raczkowac).
Weszlismy na Rownice - 884 m - bylam wykonczona - mialam Sonie na barana albo pchalam ja w wozku. Bylo warto. Soni bardzo sie podbalo, byla zachwycona. Pieknie mi zjadla zupke w lesie, nawdychala sie innego swiezego powietrza.
Przespala mi cala noc - albo ja bylam tak zmachana, ze nie uslyszalam jej pojekiwania ;)
 
Witam mamy i pociechy !!!
Widać ,że w październikowych skarbach panują wakacje - rzadko zaglądamy.
Nikola w zeszłym tygodniu stała się dumnym posiadaczem drugiej górnej jedynki ;D
Rozrabia już na całego - potrafi obejść okrągły stół w salonie - trzymając się go rzecz jasna i gdy się skupi lub zapomni to bez trzymanki ustoi z 5 sekund :)
Kochane mamy napiszcie czy dajecie już swoim maleństwom chlebek ? ( ja właśnie zaczęłam dawać Nikoli i bardzo jej smakuje - najchętniej z masełkiem)
A jeśli macie odrobinę więcej czasu to napiszcie proszę aktualne menu waszych dzieciaczków.
Całuski dla maluszków
Magda
 
Manu:
         ok godz. 6-7 w zależnosci jak sie Damian obudzi dostaje mleczko

         ok godz.9- 10  11 w zależności o której sie obudzi po drzemce jemy deserek z biszkoptami

        ok godz.14-15 obiadek...zalezy co ugotuje...ale najczescie dla Damiana jest zupka z mieskiem warzywami zasypana  makaronem, kaszą manną lub ryżem. Lub drugie danie- je to co my.

         ok.godz.18 dostaje soczek lub kaszke z jabłuszkiem....choc ostatnio rzadko bo po obiedzie wytrzymuje do godziny 19.30 wtedy jest kąpiel i po kapieli dostaje mleko na noc - zjada go ok. 210ml

         ok.godz.23 dostaje mleko 180 i śpimy do rana.Choć czasem się zdarzy ze się przebudzi w nocy.Ale coraz rzadziej.

A co do chleba to...ja juz daje Damianowi....
Bardzo lubi a juz kanapke z pomidorem poprostu  uwielbia...Nie da się jeść przy nim bo wyrwałby kęsa z buzi hihihi mały żebraczek z niego

A jak to wygląda  u Was ??

Gratulacje dla Nikoli za kolejnego ząbka!!

Sandros widac Soni  wędrówki po lesie sprzyjają ..powietrze tez pewnie zrobiło swoje...


POZDROWIONKA DLA WSZYSTKICH DZIECIACZKÓW
 
Witajcie kochane!!! Już jestem u siebie :D wszędzie dobrze ale jednak w domciu najlepiej :D.
Dzisiaj mam wielkie pranie ... ale zajrze później wrzucę parę fotek i poplotkuje z Wami :) Tak mi tego brakowało hihi
Buziaczki dla Was i maluchów!!!
 
reklama
Witam przede wszystkim moniaa_

Bylam wczoraj w "swiecie widzianym oczami dziecka" - fajna zabawa i troszke sie dowiedzialam.

Co do menu i chleba. Chlebka jeszcze nie daje, bo Sonia po glutenie przestala mi przybierac na wadze i obecnie powoli zaczynam wprowadzac, ale ostroznie i zadko.

Menu:
 
5 - 6 mleczko z kaszka
ok 8 jem sniadanie i Sonia zawsze sie na cos zalapie, zawsze szyneczka i pomidorek, a dodatkowo, jak jem to ser bialy, jajko
ok 10 - po drzemce - danonek lub deserek z gerbera/bobovity
ok 12 zreguly jestesmy na spacerze, to podje troche chrupkow kukurydzianych z soczkiem
ok 14 obiadek, daje jej zupki ze sloiczka, a pozniej podjada nam obiad - ziemniaki, miesko, warzwka - nie wiem dlaczego jak daje jej to samo na osobny talerz, to jakos nie chce jesc...
ok 16 deserek, chrupki, owoce - zalezy co jest w domu i gdzie jestesmy, ale ostatnio jak u Anki zadziej, bo wytrzymuje do kapieli
18 - 19 mleczko z kaszka, ostatnio wypija mi ponad 300 ml, a i tak budzi sie rano z krzykiem, ze glodna
 
Do góry