reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe skarby :)

No ja też myślę że co gorsze to jeszcze przed nami....dzieciaków ciekawość świata jest nieograniczona !!!! A więc mamuśki !!!  MIEJMY SIĘ NA BACZNOŚCI !!!   :D ;)
Poprawiłam pismo bo zamiast Ś wyskakiwały jakieś herezje.
 
reklama
Witajcie Kochane jestem w Białystoku ale pogoda do bani :( leje.. leje.. leje.. dopiero teraz zaczyna się poprawiać ale wiatrzycho wieje.
Podróż do granicy było oki mała spała w foteliku i w ogóle ale wiecie jak to polskie drogi.. i mała mi zwymiotowała i w ogóle nic jej nie pasowało, Do Białego przyjechaliśmy pociągiem i super! Do Belgii wracamy Intercity z kuszetkami więc mała będzie mogła się spokojnie przespać :D a samochód mój brat przywiezie później hehehe.
A tak to wszystko w porządeczku!
Do soboty tutaj posiedzimy a potem uciekamy do Chojnic jeszcze na tydzień tam ładniejsza pogoda :D.
Wszystkie zdjątka super!!
Buziaczki dla Was i dla maluszków! :)
 
OJ TO SIĘ UMĘCZYŁYŚCIE OBIE . RZECZYWIŚCIE NASZE DROGI SĄ W WYJĄTKOWYM STANIE !!!!!!!!!
ALE WPADLIŚCIE NA ŚWIETNY POMYSŁ Z TYM POCIĄGIEM.
ŻYCZĘ POGODY , POGODY I JESZCZE RAZ POGODY .
I WRACAJCIE SZCZĘŚLIWIE BO TU SMUTNO BEZ WAS NA FORUM.
POZDRO !!!
 
Oj jej.....jednak każde dziecko jest indywidualistą.Szkoda że Nicola tak ciężko zniosła podróż.Ale mam nadzieje że podróż do domu minie Wam bez kłopotów i nieprzyjemnych niespodzianek.
Również życze pogody.....bo to chyba podstawa dobrego wypoczynku....chociaż gdy ma się koło siebie bliskich ...to już nie robi różnicy
Pozdrawiam
 
Tak tu zajrzałam z ciekawości
Moniaa a gdzie w białymstoku jesteście bo ja własciwie to tu mieszkam

Anka G> z dzidziolka nici to była miesiączka i nie jestem w ciązy
 
hej witam wszystkie mamy i malychy,
Moniaa przykresc wielk ze nała tak zle znoisła podróż

my z powodu samochodu(ciagle w warsztacie) nadal jestesmy uzienieni w wejherowie (naszczescie tylko do wtorku),
ale za to wiem ze mały doskonale znosi podróże pociagiem, jest wniebowiety iloscia ludzi i przesuwajacymi sie za oknem obrazami :)
dobrze wiedziec ze to nie tylko nasz syn na doskonałe pomysły ;D, choc na wylewanie oleju jeszcze nie wpadł :p
za to uwielbia domykac uchylone dzwi i juz kilkakrotnie unieruchomił mnie na balkonie lub w łazięce ::)
i czepia sie wszystkich kabli naszczescie niewolno powiedziane dosc stanowczo skutkuje (jeszcze)

pogody pogody i jeszcze raz pogody dla nas i maluszków
pozdrawiamy
Anka i Michał
 
Moniaa_ mam nadzieje, ze mimo podrozy wakacje sa udane i beda jeszcze fajniejsze. My jeszcze uwiezieni w Tychach - praca :( Ale jak dotad 26 sierpieniowi nic nie grozi i moze w koncu wyjedziemy. Jus20sto (jak jeszcze zajzysz) tez sie wybieram do Bialegostoku chcetnie bym sie z kims spotkala.

Sonia tez uwielbia zabawy drzwiami, palce juz poczaskane.

Wracajac do podrozy, to zrobilismy mala probe jak jechalismy do Krakowa. Wybralismy specjalnie boczne drogi. Ze spaniem bylo fatalnie, ale raczej nie przez wyboje, a motory i ciezarowki. Jedziemy jedak w nocy, okno wiec bedzie zamkniete i samochodow mniej, mam nadzieje ze pospi, bo zabawianie to po godzinie nie mialam juz pomyslow.

Pozdrawiam
 
witam! wakacje ogólnie sa udane pomimo kiepskiej pogody chociaz sie poprawia :)
zapomniałam wam powiedziec ze Nicole we wtorek zrobiła sama 2 kroczki trzymajac sie kanapy!!!
ale jestem dumna z niej hihi
a tak to wszystko oki ide sie pakowac

Justo jestesmy na Bem.
 
Fajnie
moniaa ja jutro będę właśnie na bema bo tam mieszka moja mama, może będziemy niedaleko siebie.

sandros jeżeli będziesz w Białymstoku a moja Julka na to pozwoli to chętnie sie spotkamy
 
reklama
Sonia chodzi juz za jedna raczke i jak sie ja postai na srodku pokoju, to probuje podniesc nozke i wykonac kroczek.

Dzis przyjezda rodzina z Wloch, Sonia bedzie miala sie z kim bawic, siostrzeniec Amadeusz (5 lat) jest w niej zakochany. Niestety pogody z soba nie przywiezli - leje i jest 17' dlaczego mieszkam na polodniu... tylko tu leje :(
 
Do góry