reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe skarby :)

Witam... Nicole kończy dzisiaj 9 miesięcy :D
co do jedzonka Nicole dostaje 210ml +3 łyżeczki kleiku o 21, a śniadanko o 8 - 210ml +3 łyżeczki kaszki mała spokojnie czeka na mleko ale jakiś miesiąc temu też straszliwie płakała z rana. już jej przeszło dobra więcej nic nie napisze bo mała mi tu zaraz drukarke rozwali odezwe sie pozniej
 
reklama
Wszystkiego najlepszego dla Nicol

SIABA tak piszesz o dbaniu o zabki, a wlasnie dzis sie zastanawialam czy fruktoza niszczy zeby jak cukier, bo Sonia wypija takich rozwodnionych soczkow dwa duze (300 ml - jeden), mnie sie wydaje, ze taki cukier zawarty w owocach nie powoduje psucia sie zebow, ale to moze byc tylko moje bledne myslenie

Co do jedzenia, to Sonia tez ma takie napady. Czasem przez 3 - 4 dni to zjadla by "konia z kopytami", a pozniej to nawet chrupek nie chce - trzyma linie ;) W takie dnie to nerwy mam na strzepach,, bo karmienie, to koszmar.

Dalszy ciag opowiesci z autem:
Z Sonia juz o 9 poszlismy na dzialke, by uniknac takich upalow, a droga w sloncu, Rafal mial odebrac samochod i dojechac. Dzwoni o 12, ze ma samochod i jedzie z Katowic. Po 1,5 godzinie znow dzwoni - zlapal gume po 5 min jazdy - mial zapas i wymienil, a tyz przed zjazdem na Tychy poszlo drugie kolo - brak zapasu :( Zamknal samochod i pieszo w strone Tychow po wulkanizatora - okazalo sie, ze jakis fujara zle wentyle umiescil i przy tej temperaturze poszly...
Sprzedamy en samochod, bo podobno, jak w samchodzie raz sie cos spierniczy, to ciagle bedzie, moi rodzice tak mieli.
 
Sandros  widze same niespodzianki na drodze.....nam ostatnio jak wracliśmy z działki odpadł tłumik hehe na trasie...ale dojechaliśy i nawet nie było tak głośno
Moniaa i Nicol całuski na 9 miesiąć  ;)
A co do ząbków ja  ostatnio kupiłam gumowe szczoteczki do mycia ząbków.Damian bardzo lubi jak mu je szoruje....najbardziej chyba mu się podoba odgłos bo to tak troche skrzypi..hehe.
U nas znowu upał.....wczoraj na wieczór rospętała się taka burza...z gradem że strach w oczy zagłądał.Dawno już tak niebyło.Pozalewane mamy niektóre ulice że ludzie zdejmowali buty i przechodzili ...w podawali że woda była po kolana.Nieźle....
A propo wzrostu to jak się mają wagowo i centymetrowo dzieciaki??
Damian ma 84cm i waży 9400 a jak jest u Was?

Pozdrowionka
 
Właœnie odczytałam wczorajsze maile...a tu piszeże wštek jest zamknięty.........i co teraz??
 
WITAM !!!
WŁAŚNIE TEŻ JESTEM ZDZIWIONA ????!!!!!
CHYBA MONIAA WYJECHAŁA NA WCZASY I NA JAKIŚ CZAS PRZESTAŁA ŚLEDZIĆ WĄTEK
A MY MOŻEMY DALEJ PISAĆ!!!
ANKAG - NIKOLA WAŻY 8.350 I MA 85 CM WZROSTU
 
Ja nie wiem ile mały mierzy ale sprawdzę dzisiaj - 1,5 miesiąca temu ważył 10,150 więc teraz podejrzewam że waży z 11 kg :) Trochę sporo w porównaniu do waszych dzieciaków :)
 
Albo moniaa  przez przypadek  zamknęła wątek...a potem znów otworzyła.Takie mi przyszły maile ..1- że wątek zamknięty a potem 2 - że otwarty....
Dobrze że można się wpisywać:)
Damian już puka dolnymi jedynkami w górne....jaką ma prz tym minkę.......udało mu sie tez zazgrzytać.......hehe,a co u Was?
Siaba- masz już kogo podźwigać:)
Pozdrowionka
 
Witam,

Ja dzis ide z Sonia do lekarza na wazenie wiec sie dowiem ile wazy, ae mysle, ze tak ok 8,5 kg, a dluga jest - 77 cm

W koncu wybralismy sie do Krakowa. Jechalismy 1,5 godziny i odroz zniosla o dziwo lepiej niz jak jedziem w krotsze trasy. Bardzo podobalo jej sie z Krakowie. Szczegolnie koniki i karmienie golebi. Najbardziej jednak to podobali jej sie goscie, ktory grali na bongosach :laugh:

Pozdrawiam,
 
reklama
Witajcie,

Co tu tak cicho?
Przez te upaly Sonia dostala potowki - chodzila na golasa albo w samej koszulce, a jednak za grubo... - drapie sie strasznie, a jak jej zabraniam to placze. Kapiel w krochmalu slabo pomaga. Macie jakies metody?
 
Do góry