reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe skarby :)

Ankapa duuuuuuuuuużo zdówka dla MITU!!!! chłopisko kończy 9 mc.
Całuski i udanego urlopu dla wszystki co niedługo opuszczą na jakiś czs forum
 
reklama
Serdeczne buziaczki dla MItu!!!
Kubek niekape - u nas nie zdał egzaminu SANDROS poszukam w Poslce czegoś takiego co mówisz :)
pogoda - dzisiaj jest super ciepło fajnie, ale.. zapowiadali że do końca tyg chłody wszystkie letnie ciuchy w walizce, muszę wszystko wyciągać oszaleć można a ja nie znosze się pakować :(
dzisiaj głowa mi pęka od rana,a do tego na wymioty mnie bierze chyba sie czymś zatrułam :mad: tylko jeszcze nie wiem czym.
A co u nas, mała broi śpiewa, gada wszystko na raz. Ja się męcze :p Robert w pracy.. także muszę sobie radę dawać sama hehe.
Oki uciekam do potworka buziaczki dla Dzieciaczków!
Później zajrze
 
WITAM !
NIE UWIERZYCIE - W CIECHANOWIE TRWA WŁAŚNIE OBERWANIE CHMURY - DAWNO NIE WIDZIAŁAM TAKIEJ ULEWY.
SIEDZIMY WIĘC Z NIKOLĄ W DOMKU.
MÓJ MĄŻ KUPIŁ MAŁEJ NIEKAPKA Z AVENTU , JAKIEŚ 2 MIESIĄCE TEMU I MUSIAŁA SIĘ DO NIEGO PRZYZWYCZAIĆ . TRWAŁO TO OK TYGODNIA. TERAZ PICIE Z NIEGO NIE SPRAWIA JEJ ŻADNYCH PROBLEMÓW.
A PROPOS PICIA CO DAJECIE SWOIM MALEŃSTWOM . NIKOLA NIE CHCE PIĆ WODY , SMAKUJĄ JEJ ZA TO SOCZKI Z GERBERA I BOBOFRUITA.
ŻYCZĘ WSZYSTKIM URLOPOWICZKOM PIĘKNEJ POGODY I SZCZĘŚLIWEJ PODRÓŻY!!!!
MONIAA - SUPER JA UWIELBIAM MAZURY I ŻAGLE!!! JAKĄ ŁÓDKĄ BĘDZIECIE PŁYWAĆ ?
BUZIAKI DLA WSZYSTKICH DZIECIACZKÓW PRZESYŁA NIKOLA
 
Jeshuuuuu a u nas ponad 30 stopni.......masakra...U nas dzień niespodzianek właśnie dopatrzyłam się u Damianka dwóch górnych jedynek, które przebijają się przez dziąsełka.Ale radość....:-)
Buziaki
 
magdawos Mój tato neleży do klubu zawsze wypożycza VENUSKE. Uwielbiam tą łódź. ALe my w tym roku kupimy sobie łodź i oczywiście nazwe ja NICOLE :D :D :D. W tym roku także robię patent sternika :D.
U nas też strasznie gorąco byłam z małą na spacerku, moje dziecko to wszystkich dookoła zaczepia i się śmieje i gada tylko nikt jej nie rozumie hehehe.
 
magdawos Sonia tez poczatkowo od wody stronila - wypila pare lykow i koniec. Zaczelam jej rozwadniac soczki, najpierw 50:50, potem 30:70, a teraz wystarczy. że troszke soku naleje i wypija wode

u nas upal nie do zniesienia, ze nawet pies nie bardzo chce wychodzic.
oddalismy samochod do warsztatu, bo silnik zabardzo sie grzal, wczoraj go odebralismy i dzis mielismy jechac do Krakowa, ale juz po 20 km, zastanawialismy sie czy damy rade wrocic, bo woda w chlodnicy sie zagotowala - jakos dojechalismy, a samochod znow w naprawie :(

wam zycze wiecej szczescia w podrozy

Gratulacje za nowe zabki i chodzenie - Damian, samodzielne wsawanie - Mitu - rowniez wszystkiego naj z okazji skonczonych 9 miesiecy

Pozdrawiam
 
A co do wody moja też nie lubi samej wody ale ja zawsz rozwadniam jej soczki, ona samego soku nie wypije bo sa za słodkie. Robię tak jak SANSROS czyli troszkę soku reszta wody i mała pije bez problemu.
SANDROS Oj to wy się macie z tym samochodem.. coś ten mechanik do bani wtedy.
 
SIABA pytalas kiedys ile dajemy mleka na noc. Ja wedlug przepisu, czyli 210, 220 ml - zalezy czy to NAN, czy BEBIKO i dodaje kaszki, tak by bylo gesciejsze - zregoly 5 - 6 lyczeczek. Sonia i tak zostawia zwykle 30 ml, rano nie krzyczy jak sie obudzi, spokojnie moge przygotowac mieszanke.
Jedna sprawa, klade ja 18 - 19, a ok 17 dostaje chrupki i soczek gesty, wiec jest juz troche najedzona, pewnie dlatego nawet mi nie dopija mleka
 
reklama
Sandros - Mati ma teraz chyba jeden z tych okresów szybkiego wzrostu bo je tyle że mnie strach czasem ogarnia ;) O 17 dostaje podwieczorek na który potrafi zjeść banana, jabłko i na zagrychę chrupanki lub takie suche wafelki lub petit berry ( takie ciasteczka) a o 19 dostaje właśnie 210 ml. mleczka + 5,6 łyżek kaszki a rano jak wstaję do pracy 0 6.30 robię mleczko to mały drze się w niebogłosy taaaaki głodny.

Co do soczków to my robimy tak od początku z rozcieńczaniem z wodą a ewentualnie w nocy pijemy samą wodę żeby dbac o te 2 ząbki ;)

Ankapa miłego urlopu - szkoda że ja już po a dla MITU wszytskiego najlepszego ( trochę spóźnione) :)

Moniaa tobie też życzę miłego wyjazdu/ powrotu do Polski

U nas temperatury nie do wytrzymania wczoraj było 35 stopni dzisiaj jeszcze gorzej :(

Pozdrawiam
 
Do góry