reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe skarby :)

m,uszę się pochwalić Nicole wychodzą 2 górne jedyneczki! czyli mamy już 6 ząbków!!! :D
A ja się zastanawiałam czemu to takie marudne i nie daje żyć spokojnie :p ;) ;D
 
reklama
SIABA ! Stosuję te same środki , ale mam wrażenie , że jej to nie pomaga.Nikola bardzo późno zaczęła ząbkować ( ma 9 miesięcy) już chciałam udać się z nią do stomatologa , ale na szczęście nie muszę.
JEDNAK KIEDY CZYTAM , ŻE MONI NICOLE MA JUŻ 4 , A SZYKUJĄ SIĘ NASTĘPNE 2 TO DAJE MI TO DO MYŚLENIA.
 
magdawos Każde dziecko inne i ząbkuje inaczej. Moja mała zaczeła ząbkować od 5 miesiaca. Niektóre dzieciaczki rodzą się z ząbkami. A jeszcze inne zaczynają ząbkować po ukończończeniu roczku.
Do lekarza trzeba się udać gdy maluch mając 1,5-2 latka nie ma ani jednego zęba!
Ząbki dopiero teraz zaczeły nam wychodzić coraz częsciej. Prędzej wyszły 2 w 5 miesiącu i koniec.
Także nie martw się.. a dziecku ulżyć? No to tylko tymi maściami, gryzakami które można trzymać w lodówce. Po co więcej chemii w nie łądować? Każdy maluch musi to przeżyć.
Nie ma tak dobrze jak kiedyś sandros napisała że dzieci mogłyby się rodzic ze wszystkimi ząbkami :D.
Podrawiam i nie martw się wszystko będzie dobrze.
 
A oto nasz basenik ale z racji że zimno i żę mała ma chorą nóżke to zamiast wody kupiliśmy jej dzisiaj piłeczki :D

basen.jpg


baseni.jpg
 
Witam,

A Soni ida te zabki i wyjsc nie moga, ale juz przez dziaselka przeswituja - gorne jedyneczki.
Pomaga naszczescie Dentinox i chlebek ryzowy lub kukurydziany, naprawde swietne, gryzakow nie lubi, a to doskonale lagodzi swedzenie.

Wracajac do basenikow, to skusilam sie jednak na taki basenik. Kupilam taki sam jaki ma Damian i rewelka, Sonia usmiech juz jak pompowalam - pluca stracilam, w koncu pompka do pilek napompowalam - bawila sie super, bardzo jej sie spodobal.
Planujemy kupic jeszcze duzy, bo miesiac dojedzie kuzyn Soni - 5 lat - beda sie mogli razem w basenie bawic, ale jeszcze myslimy.

 
Ja również witam nową mamę :D.Fajnie ,że nas przybywa.
He he widzę że jest szał na baseniki:).Moniaa...fajny pomysł co do kuleczek zamiast wody, mój Damian by miał radoche .Chyba by siedział pół dnia ale wszystkie by je wyrzucił z basenu.Uwielbia to robić.

A propo zębów młody ma narazie 2 .A przez oststnie 2 dni jest marudny że już wymiękkam ....wymaga siedzenia przy nim non stop.Nie wiem .....może będą szły następne zęby.

Pozdrawiam
 
Magdawos - nic się nie martw późnym ząbkowaniem - Mati ma na razie 1 ząb i na dziąselku widac drugi ale jeszcze się nie przebił - a ten pierwszy wylazł dopiero ze 2 tygodnie temu.

Normalnie zazdroszczę wam tych baseników a ja ciągle z czasem cienko i nie mama czasu jechać ;) Moniaa a wasz basen to już na maksa kosmiczy Mati tez by siedział cały dzień i wyrzucał piłeczki na zewnąrz ale brawo za pomysł.

Pozdrawiam


 
Witam!
Moja Nicole właśnie to robi siedzi bawi się i wyrzuca piłeczki.. bawi się tak długo aż nie ma ani jednej piłeczki w basenie wtedy już jej nie pasi :D ale zanim je wszystkie wyrzuci to potrzeba trochę czasu hihihih.
Katarek wciąż mamy ::) no ale przejdzie! :p
SIABA U nas nie ma takich basenikow jak ma Ania czy Sandros. U nas sa takie więc go kupiliśmy. Piłeczki kupiliśmy wczoraj bo żal nam małej tak lubi siedzieć w tym basenie ale co w nim robić? Hihi więc kupiliśmy 200piłeczek i teraz ma co robić hehehe.
Dzisiaj u nas święto narodowe więc mąż jest w domciu jak pogoda się poprawi to rodzinny wypad robimy a jak nie to nie :)
Buziaczki
 
reklama
Jeszcze nie jestem wprawiona i przypadkiem wyslalam niedokonczona wiadomosc.
Postaram sie pokazac Wam basen mojej Niunui , ale nie wiem czy uda mi sie wyslac zdjecie.
Jesli nie to mi pomozcie.
 
Do góry